PS5 Özel Wolverine Oyunu Hakkında Yeni Gelişmeler

Makaleler
49
Insomniac tarafından PlayStation 5 için özel olarak geliştirilen Marvel's Wolverine, Kasım 2020'de duyurulmasına rağmen hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyordu. Gazateci Jef Grubb''un paylaşmına göre oyun hakkında yen bilgiler ortaya çıktı.

• Beklenen çıkış tarihi 2024 sonbahar veya 2025 başları.
  • Bol bol kan dökeceğimiz, vahşi bir oyun olacak.
  • Yarı açık dünyamsı bir yapıda olacak. Farklı farklı haritalarda keşif yapacağız.
  • Sinemada izlediğimiz, Hugh Jackman'ın canlandırdığından daha farklı bir Wolverine izleyeceğiz.
  • Wolverine'in X-MEN'e katılmadan önceki zamanları anlatacak.
Ayrıca bu yıl çıkması beklenen ve yine Insomniac tarafından geliştirilen Marvel's Spider-Man 2'de Wolverine ile ilgili bir after credits sahnesi olacağı düşünülüyor. Muhtemelen aynı evrende geçecekler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Marvels spiderman 2 için net bir tarih var mı? Oyunla ilgili pek bir şey göstermediler. 2023'ün son çeyreğinden önce gelmesi imkansız gibi duruyor. Wolwerine oyunundan da beklentim büyük sonuçta kendini ispatlamış bir yapımcı.

2009 yılı çıkışlı X-Men Origins: Wolverine oyununu birden fazla defa oynamıştım. Filmden uyarlama bir oyun olduğu için eksikleri de yok değildi ama keyif alınabilir yanları da vardı. Buradaki kısmi açıklamalara da baktığımda yine benzer minvalde ele alınacak bir oyun olduğunu düşünüyorum. Meraktayım.

Geri
Yukarı