PS5 vs iPhone 11

egeege15

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toplam 60k bütçem var. Bırkac haftaya 40 kya sıstem alacagım. Ve bunun ustune PS5'ya da iPhone 11 almak ıstıyorum. Aslında idare eder bır telefonum var orta segmentte işin gösteriş kısmına kaçmak istiyorum biraz. PlayStation'u da sırf ozel oyunlar ıcın almak ıstıyorum sızce almaya deger mı ve hangısını alayım?

Arkadaşlar toplam 60k bütçem var. Bırkac haftaya 40 kya sıstem alacagım. Ve bunun ustune PS5'ya da iPhone 11 almak ıstıyorum. Aslında idare eder bır telefonum var orta segmentte işin gösteriş kısmına kaçmak istiyorum biraz. PlayStation'u da sırf ozel oyunlar ıcın almak ıstıyorum sızce almaya deger mı ve hangısını alayım?
İphone 11 artık alınacak telefon değil.Hâla kullanılır ama artık alınmaz.

Sırf oyun için kullanılacaksa PS5, telefon olarak Poco F5 olabilir ya da Poco X6 Pro'yu bekleyin derim.

Günlük kullanım, sosyal medya, kamera ve uzun kullanım için en mantıklı cihaz S23.

iPhone 11 artık alınmaz.

Telefonunuz nedir? Eğer ki 1-2 yıl daha idare edebilecekse sisteme daha çok bütçe yatırın en azından ileriye dönük olur.

Aslında PS5 istememın bır baska sebebı de baska yerlere kolayca goturebılmek arkadaslarla vb oynamak bir FIFA atmak eglencelı olabılır mesela yazınmin 1 ayı dışarıda olacağım zaten okul donemı derslerden vakıt kalmıyor.

Telefonunuz nedir? Eğer ki 1-2 yıl daha idare edebilecekse sisteme daha çok bütçe yatırın en azından ileriye dönük olur.

M22 90 Hz her konuda işimi görüyor oyun oynamıyorum zaten telefonu sadece sosyal medya ve ıletısım ıcın kullanıyorum baska bır şey kamerayla işim yok zaten yok bu yaz oyunun dıbıne vurmak ıstıyorum o yuzden PS5 daha mantıklı gelıyor

Aslında PS5 istememın bır baska sebebı de baska yerlere kolayca goturebılmek arkadaslarla vb oynamak bir FIFA atmak eglencelı olabılır mesela yazınmin 1 ayı dışarıda olacağım zaten okul donemı derslerden vakıt kalmıyor.
PS5'i taşınabilir konsol olması için almak pek mantıklı değil. PS5 Slim'e verecek 30.000TL paranız yoksa düz PS5 almanız gerekir ve düz PS5, ağır ve büyük bir konsol. Taşınabilir konsol namına Steam Deck(Böylece PC için aldığın oyunları da oynayabilirsin, ayrı oyun alma derdin olmaz) veya Nintendo Switch daha mantıklı.

40k sistem alacaksın, oyun ihtiyacını özel oyun harici karşılar, telefon orta segmentmiş ona bir değişim yapabilirsin illa iPhone istemiyorsan. Yoksa 11 alınmaz. İlla iPhone olsun Android olmaz dersen telefon değişme özel oyun için PS 5 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı