PS5'e HDD takılır mı?

c0juk

Decapat
Yer
Izmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Islemci:AMD Ryzen™5 7600X
Anakart:GIGABYTE B650M DS3H
Ram:XPG 32GB (2x16GB) Lancer Siyah DDR5 6000MHz CL40
Kasa/PSU:XIGMATEK COCKPIT X-POWER 700W 80PLUS
Ekran Karti:ZOTAC GeForce RTX 4070 TWIN EDGE OC
Sivi Sogutma:COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240L V2
SSD:CRUCIAL P3 1TB
Meslek
Ogrenci
Merhaba, bende bir tane 4 bir tane de 2 TB'lik tasinilabilir HDD'ler var. İkisi de USB 3.0. ben bunlarin birini bosaltsam, PS5'teki oynamadigim oyunlari buna aktarip, daha sonra geri yukleyip bitirdigim oyunu tekrar buna kursam sorun yasar miyim? FPS kaybi olmamasi adina HDD'den calistirmamayi dusunuyorum. Teşekkürler.

Merhaba,

Tabii takabilirsin ama PS5 için optimize olan oyunları oynatmaz, depolama yapabilirsin ama PS4 oyunlarını depolama ve oynatma yapabilirsin.

Merhaba,

Tabii takabilirsin ama PS5 için optimize olan oyunları oynatmaz, depolama yapabilirsin ama PS4 oyunlarını depolama ve oynatma yapabilirsin.
Amacim zaten sadece ornegin Ben GOW Ragnarok ve Spiderman 2 indirdim. GOW'u PS'nin icinde tutup SP2'yi HDD'ye kopyalayip daha sonra SP2'yi PS5'e GOW'u HDD'ye kopyalayip saklamak. Bu oluyor degil mi? Cok tesekkurler yardim icin ayrica.

Merhaba, bende bir tane 4 bir tane de 2 TB'lik tasinilabilir HDD'ler var. İkisi de USB 3.0. ben bunlarin birini bosaltsam, PS5'teki oynamadigim oyunlari buna aktarip, daha sonra geri yukleyip bitirdigim oyunu tekrar buna kursam sorun yasar miyim? FPS kaybi olmamasi adina HDD'den calistirmamayi dusunuyorum. Teşekkürler.
HDD almak yerine büyük depolama alanı olan iyi bir m2 SSD alıp takabilirsin daha yararlı olur.

HDD almak yerine büyük depolama alanı olan iyi bir m2 SSD alıp takabilirsin daha yararlı olur.
Hocam aklimda zaten. Kisa sureligine idare amacli bunu yapacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı