PS5'te God of War 2005 oynanır mı?

Plexuss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, internette araştırdığımda 2005'te çıkan ilk GoW oyununun PS5 üzerinde oynanabildiğini gördüm ancak GoW 3 Remastered dışında hiçbir GoW oyunu ne PS Store'da ne de PS Plus extra klasikler kataloğunda göremiyorum. Acaba oynanmıyor mu?

İlk oyunu diğerlerinden 5-6 ay önce PS2 emulatörde o ilk grafikleriyle oynadığım için çok bir yer edinmedi bende. Çoğunluk gibi GoW 3 favorim oldu diyebilirim :D

Edinmemesi doğal, PS2 çözünürlüğü çok çok kötü ve emulatör bile düzeltmeye yetmiyor, o yüzden direkt PS3 emulatöründen oynamıştım ve aşırı iyiydi. 3'ü dün Türkçe yamayla beraber uzun uğraşlar sonucu indirdim, bakalım nasıl :D

Edinmemesi doğal, PS2 çözünürlüğü çok çok kötü ve emulatör bile düzeltmeye yetmiyor, o yüzden direkt PS3 emulatöründen oynamıştım ve aşırı iyiydi. 3'ü dün Türkçe yamayla beraber uzun uğraşlar sonucu indirdim, bakalım nasıl :D
Evet aşırı kötüydü, PS3 emulatörde yenilenmiş grafikleriyle de oynanabiliyor ancak dediğim gibi o zamanlar bilmiyordum. Yine de güzel bir oyundu :D

Evet aşırı kötüydü, PS3 emulatörde yenilenmiş grafikleriyle de oynanabiliyor ancak dediğim gibi o zamanlar bilmiyordum. Yine de güzel bir oyundu :D

Tabii 2024 yılında eski gelmesi doğal ama dönemine göre ve şu anda bile her oyunu taş gibi bence :D

Geri
Yukarı