PSN Plus 1 yıllık iade edilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 2 hafta önce 3 aylık PSN Plus Delux aldım. 15 dakika önce üstüne 1 yıllık aldım. Ben bu 1 yıllığı kesin olarak iade edebilir miyim? Para geldi PS5 kolu almak istiyorum. Ama birisinin kesin cevap vermesi lazım :(

Hocam PS Plus üzerinden bir şeyler indirdin mi? Bulut depolama vs. gibi şeyleri de kullandın mı?
Sony sitesinde :
  • Para iadesi almaya uygunsanız ancak aboneliğinizi kullanmaya başladıysanız (PlayStation Plus için buna çevrimiçi oynama, aylık oyunları indirme veya bulut depolama alanı kullanımı dahil olabilir) aboneliğinizi kullanma sürenize bağlı olarak para iadenizi düşürebiliriz.
Bunu yazmış. PlayStation Store'da yapılan bir satın alma işlemi için para iadesi talep etme
Normalde 14 gün iade hakkınız var ancak paranız kullanıma göre tam gelmeyebilir.

Hocam PS Plus üzerinden bir şeyler indirdin mi? Bulut depolama vs. gibi şeyleri de kullandın mı?
Sony sitesinde :
  • Para iadesi almaya uygunsanız ancak aboneliğinizi kullanmaya başladıysanız (PlayStation Plus için buna çevrimiçi oynama, aylık oyunları indirme veya bulut depolama alanı kullanımı dahil olabilir) aboneliğinizi kullanma sürenize bağlı olarak para iadenizi düşürebiliriz.
Bunu yazmış. PlayStation Store'da yapılan bir satın alma işlemi için para iadesi talep etme
Normalde 14 gün iade hakkınız var ancak paranız kullanıma göre tam gelmeyebilir.
Ben nereden ? Nereye giriş yapıp iade edebilirim ? Yönlendirir misin acaba

Ben nereden ? Nereye giriş yapıp iade edebilirim ? Yönlendirir misin acaba?
Hocam sitesini taradım senin için. İade alma ile ilgili onlara ulaşman gerekiyor konsol üzerinden yalnızca abonelik iptali yapabiliyorsun.
Bu sayfada belirttikleri adrese mail atman gerekiyor.

Hocam sitesini taradım senin için. İade alma ile ilgili onlara ulaşman gerekiyor konsol üzerinden yalnızca abonelik iptali yapabiliyorsun.
Bu sayfada belirttikleri adrese mail atman gerekiyor.
Çok teşekkürler hocam. Bir şey merak ettim. Ben 3 aylık önceden aldığım için deluxe devam ediyordu ve kullanıyordum. Yarım saat önce 1 yıllık aldım ya. 1 yıllık aldığımda hiç girmedim oyunlara. 3 aylık oyunlar duruyordu sadece. Bana önceden oynamışsın der mi ? Sorun çıkarır mı ? Şimdi kredi kartından ps5 kolu çektiririm. Sonra iade onaylanmazsa,eyvah halime

Dosya Ekleri

• IMG_0033.png
    IMG_0033.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 17
Bana önceden oynamışsın der mi? Sorun çıkarır mı?

Yani benim de iade tecrübem olmadı hiç ama sitelerinden okuyup anladığım kadarıyla dememesi lazım. Şöyle düşünüyorum:
3 aylık aldığın başkaydı şu an 1 yıllık aldığın başka. Tamam sen uzatmak için yaptın ama neticede 3 ay bittikten sonra alsaydın ve yarım saat sonra iade etme talebi açsaydın bu durumda onaylayacakken şu an bunu onaylamayacaklarını veya para kesintisi yapacaklarını düşünmüyorum. Ama bura TR bir kılıf uydurup para kesmeye kalkabilirler. Çok zaman geçmeden şu maile talebinizi iletin de daha sonra iyice geç dönerler falan bu anlamda iyice kesmeye kalkarlarsa da ne kadar erken o kadar iyi olur :)

Yani benim de iade tecrübem olmadı hiç ama sitelerinden okuyup anladığım kadarıyla dememesi lazım. Şöyle düşünüyorum:
3 aylık aldığın başkaydı şu an 1 yıllık aldığın başka. Tamam sen uzatmak için yaptın ama neticede 3 ay bittikten sonra alsaydın ve yarım saat sonra iade etme talebi açsaydın bu durumda onaylayacakken şu an bunu onaylamayacaklarını veya para kesintisi yapacaklarını düşünmüyorum. Ama bura TR bir kılıf uydurup para kesmeye kalkabilirler. Çok zaman geçmeden şu maile talebinizi iletin de daha sonra iyice geç dönerler falan bu anlamda iyice kesmeye kalkarlarsa da ne kadar erken o kadar iyi olur :)
Çook teşekkür ederim vakit ayırdığın için. Özellikle zorlayacağım bunları 🫠

@KİNGSEMİH Sonuçlanmış ve iyi niyetinden dolayı iade demiş. Çözüldü,rahatladım 🤩

Dosya Ekleri

• IMG_0087.jpeg
    IMG_0087.jpeg
    187,3 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı