PSP 3004 vs PPSSPP

Max Rockatansky

Hectopat
Daha fazla  
Bir süre hastanede kalacağım ve bu dönemde elimde rahat oynayacağım bir şeyler arayışındayım. Bu noktada PSP ve PPSSPP arasında seçim yapmak istiyorum. Telefonum S20 FE Snapdragon, PPSSPP için yeterlidir muhtemelen ama uygulama üzerinden oyunlara nasıl erişip oynayacağımı beceremedim pek, bunun yanında telefondan oyun oynamayı sevmiyorum dokunmatik ekrandan dolayı, önceliğim PSP 3004. PSP 3004 almaya heveslendim biraz ve ilanlara bakmaya başladım ama küçüklüğümde kullandığım PSP deneyimi dışında hiç konsol deneyimim yok, bir tane güzel ilan buldum, aşağı bırakayım, anlayan arkadaşlar alınır alınmaz tarzı görüş bildirirse çok sevinirim veya daha iyi bir ilan vs. varsa. Alırsam oyunlarını nereden yükletebilirim bir fikriniz varsa sevinirim. Bütçe sorunum yok, PSP 3004 için abartılı olmadığı sürece temiz bir ürün almak istiyorum.

İlk başta geçmiş olsun, eğer konsol deneyimi yaşamak istiyorsanız 3004 alabilirsiniz oyunları da kırdırarak indirebilirsiniz.
Zaten kırık olmayan ürün kalmamıştır, nasıl indirebilirim kırık PSP'ye oyunları ? Bir de yapabileceğiniz bir öneri var mı ilan olarak ?

Zaten kırık olmayan ürün kalmamıştır, nasıl indirebilirim kırık PSP'ye oyunları ? Bir de yapabileceğiniz bir öneri var mı ilan olarak ?
İlan olarak piyasaya göz atmam lazım uzun zamandır bakmıyorum, oyunları (yanlış bilmiyorsam Mini USB olarak geçiyor) USB kablosu ile PSP'yi bilgisayarı bağlayarak istediğiniz oyunun ISO dosyasını indirip PSP'ye atıyorsunuz Youtube'de bununla ilgili bir sürü video var.

İlan olarak piyasaya göz atmam lazım uzun zamandır bakmıyorum, oyunları (yanlış bilmiyorsam Mini USB olarak geçiyor) USB kablosu ile PSP'yi bilgisayarı bağlayarak istediğiniz oyunun ISO dosyasını indirip PSP'ye atıyorsunuz Youtube'de bununla ilgili bir sürü video var.
Tamamdır, çok teşekkürler. İlanlar için de vaktinizi almak istemiyorum fırsat bulunca yazarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı