Cherry Omoda 5 mi, MG HS mi?

Ekranının bozulması normal benim astramdada oluyordu Opel bayisine götürdüm düzeldi bir sıkıntı yok bu her araçta olur motorundan değişik ses gelmesini bilemem normal bir araçta gelmez ama bakımı olmamışsa ya da ne bileyim aracı sen kötü kullanıyorsan sana da öyle davranır.

Evet SUV almayı düşünüyorum inşallah bütçem 1600 civarında hocam.
Hemen bir kaç araç bakıyorum hocam.

Maalesef sıfır olacak 2. el araçlara güvenmiyorum bir kere yaşadım bir daha yaşamak istemiyorum dolandırıcılık hikayesini.

Hocam limited Egea cross bakın 1.6 Multijet bizde var çok memnunuz.

Bir de evet biliyorum çok satıyor sonradan satarken bir sıkıntı çıkmasın Cherry alırken etraf neredeyse Cherry kaynıyor.

Hemen birkaç araç bakıyorum hocam.

Hocam limited Egea cross bakın 1.6 Multijet bizde var çok memnunuz.

Bir bakayım hemen 2 dakika Egea çok tercihimiz değildi ama bir bakayım.

Bir de evet biliyorum çok satıyor sonradan satarken bir sıkıntı çıkmasın Cherry alırken etraf neredeyse Cherry kaynıyor.

Egea’da alınabilir.Tam bir SUV değil.Hb modelin bir kaç cm yerden yükselmiş hali sadece.O paraya tercih edilir mi, bilmiyorum.

Bir bakın hocam fiyatına göre çok iyi. Deri koltuk, hayalet gösterge falan var.

Egea'da alınabilir. Tam bir SUV değil. HB modelin birkaç cm yerden yükselmiş hali sadece. O paraya tercih edilir mi, bilmiyorum.

Limitedleri güzel hocam. Koltuk ısıtma, deri koltuk, video oynatma, hayalet ekran gibi güzel özellikleride var. Çok da yakmıyor gayet iyi bir araba.

@Waxcy1 hocam peki bu araca en boy yüksekliği nedir? Bakacağım ama küçükte olmasın.

En boydan kastınız aracın mı kullanacak kişinin mi?

Limitedleri güzel hocam. Koltuk ısıtma, deri koltuk, video oynatma, hayalet ekran gibi güzel özellikleride var. Çok da yakmıyor gayet iyi bir araba.
Bayiide incelemiştim.Evet, güzel.Arkadaşın ihtiyacını karşılıyor ise alınabilir.Hatta easy plus paketine binmiştim.İlginç şekilde o bile rahat gelmişti.

En boydan kastınız aracın mı kullanacak kişinin mi?

Boydan kastım evet arka taraf içinde olacak misal sizin boyunuzdan hesaplayalım benim boyum 1.80 civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı