PSP alınır mı?

Lwra77

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar halihazırda PlayStation 4 Pro sahibiyim fakat eski nostaljik oyunları oynamak istiyorum ve bunun için biraz araştırdım. Atıyorum God of War serisinden eski bir oyun oynamak istiyorum bunun içinde PSP'yi buldum bu devirde alınır mı? Ya da daha doğrusu almak mantıklı mı?

Ben mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Alınacaksa bile sıfır gibi olmalı çünkü batarya ömrü diye bir şey var. 10dk da şarjının bitmesini istemem.

Retro oyun konsolları var geriye dönük oyunları oynatabilen onlara bakmanı tavsiye ederim. Sadece psp ile kalmaz dreamcast e kadar olan bütün oyunları denemiş olursun hem. AYN Odin 2 Pro veya Anbernic in yeni modelleri gibi retro el konsolları bir çok oyunları deneyimletir.

Arkadaşlar halihazırda PlayStation 4 Pro sahibiyim fakat eski nostaljik oyunları oynamak istiyorum ve bunun için biraz araştırdım. Atıyorum God of War serisinden eski bir oyun oynamak istiyorum bunun içinde PSP'yi buldum bu devirde alınır mı? Ya da daha doğrusu almak mantıklı mı?
Alınır, bir dünya emülatör desteği ve haricinde PS1 oyunlarını oynama imkanı sunuyor.

PSP oyunları zaten oldukça geniş, ucuza alırsan oldukça keyifli bir konsol olur.

Ben mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Alınacaksa bile sıfır gibi olmalı çünkü batarya ömrü diye bir şey var. 10dk da şarjının bitmesini istemem.

Peki temiz ürün bulursam alınır mı? Yani batarya açısından vesaire sorunu olmayan?

Yeni konular

Geri
Yukarı