PSP alınır mı?

Arkadaşlar halihazırda PlayStation 4 Pro sahibiyim fakat eski nostaljik oyunları oynamak istiyorum ve bunun için biraz araştırdım. Atıyorum God of War serisinden eski bir oyun oynamak istiyorum bunun içinde PSP'yi buldum bu devirde alınır mı? Ya da daha doğrusu almak mantıklı mı?

PSP emülatörü hem telefonda hem de bilgisayarda var. Boş yere para vermeye gerek yok gibi düşünüyorum.

Askere gitmeden önce bende vardı, küçük kardeşim cihazın içinden geçmiş, ne camı kardı ne CD yuvası. Ama almanı tavsiye etmem, oyunları çok kaliteli değil.

PSP emülatörü hem telefonda hem de bilgisayarda var. Boş yere para vermeye gerek yok gibi düşünüyorum.
PSP'yi kullanan birisi olarak söylüyorum ikisi de PSP'nin kendi yerini tutmuyor.
Ha iş görmeye görüyor, para vermeye gerek yok denilebilir ama eğer bütçe varsa ve temiz cihaz bulunursa PSP oyunları PSP'de oynanmalı. Para vermeyeyim diyorsanız Android emülatörü yeterli tabii.
Telefonda zaten ekranın her yerini sanal tuşlar kaplıyor, bir de tuşun kendisine basmak gibi olmuyor. PC'de zaten oynayacak olduktan sonra gider ya PC oyunu oynarım ya PS2 oyunu oynarım.

Geri
Yukarı