PUBG: Battlegrounds açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

whitegandalff

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den PUBG açmaya çalıştığımda PUBG logosu çıkıp kapanıyor ve açılmıyor. Herhangi bir donanım değişikliği de yaşamadım. Bu sorunu yaşayanlar çözebildiler mi?

Sistem gereksinimleri üst düzey, yazmaya gerek bile duymuyorum.

Steam'den PUBG açmaya çalıştığımda PUBG logosu çıkıp kapanıyor ve açılmıyor. Herhangi bir donanım değişikliği de yaşamadım. Bu sorunu yaşayanlar çözebildiler mi?

Sistem gereksinimleri üst düzey, yazmaya gerek bile duymuyorum.
Windows sürümüyle alakalı bence. Bir sürü kişi bu sorunu yaşamış. Zaten Windows 11 birçok oyunda bunu yaşatıyor.

Hocam inerken dosyalar yanlış veya eksik inmiş olabilir siz kütüphaneden PUBG'ye tıklayıp sonra sağdaki üç noktadan dosyaları denetle gibi bir şey vardı oradan dentleme yaptırın.

Windows sürümüyle alakalı bence. Bir sürü kişi bu sorunu yaşamış. Zaten Windows 11 birçok oyunda bunu yaşatıyor.

Olabilir bilgim yok.

Sistem gereksinimleri üst düzey yazmaya gerek bile duymuyorsun ama X bi donanımın, yazılım güncellemesi sorunu varsa insanlar sana nasıl yardımcı olacak?
Bu sorunu yaşayanlar çözebildiler mi diye yazmıştım ayrıca üst düzey veya değil fark etmez sorunun sistem gereksinimleri ile değil tamamen PUBG den kaynaklandığını da buldum. Bugün yaptıkları yeni sürüm güncellemesiyle bu sorunu çözdüler. Kendi batırdıkları işi kendileri düzelttiler. Ayrıca sistemini yazanlar dahil olmak üzere mantıklı hiçbir çözüm önerilmediğinden yazmaya gerek duymadım. Bir önemi de kalmadı.

Geri
Yukarı