Çözüldü PUBG Mobile de Config yaparken ''dosyalarda gizliliğinizi korumak için başka klasör seçiniz''

• Konuyu başlatan Nysea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 555
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nysea

Centipat
Daha fazla  
PUBG Mobile de Config yapacaktım ama dosyalarda gizliliğinizi korumak için başka klasör seçiniz diyor. Araştırdım ve dosyaların verisini silip güncellemeleri kaldırın diyor. Hepsini yaptım ama aynı uyarıyı vermeye devam ediyor.

Çözüm
Android 13 ile Data klasörüne erişim, üçüncü parti yazılımlar tarafından sağlanamıyor. Cİhazın kendi file manager programıyla yapmalısınız ki cihazınız Xiaomi ise işiniz zor.
Mesajı görmemişim ama sorunu çözdüm.
Çözüm: Play store'da Files (Marc apps & software üreticisi) uygulamasını indirdim ve sorun çözüldü.
Android 13 ile Data klasörüne erişim, üçüncü parti yazılımlar tarafından sağlanamıyor. Cİhazın kendi file manager programıyla yapmalısınız ki cihazınız Xiaomi ise işiniz zor.

Mesajı görmemişim ama sorunu çözdüm.
Çözüm: Play store'da Files (Marc apps & software üreticisi) uygulamasını indirdim ve sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı