PUBG Mobile için telefon önerisi

Bende Note 10s var biraz ısınma sorunu var ama ayarları HDR 60FPS'ye çekerseniz, o da az yani eli yakmıyor. Kamerası Zoom yapınca çorba gibi oluyor. Şarj hızı iyi en fazla 2 saatte tam dolum yapıyor. Ben yurt dışından getirten bir adamdan aldım 8gb/128gb galiba 8 GB RAM modeli TR de yok. Gayet performanslı her oyunu oynatır. 2 ay önce 3700'e aldım. Sorusu olanları cevaplayabilirim.

X3 Pro mu oyunda? Yoksa Note 10s mi F/P olarak?

POCO X3 Pro bundan 3 ay önceye kadar güzel PUBG oynatıryordu. Planlı eskitme geldi ve FPS dropları oluyor. Bunun çözümünü eski ROM atarak çözebiliriz çok basit. Note 10s F/P olarak piyasanın babası durumunda. Kendim de kullanıyorum gerçekten çok iyi telefon tek sorunu 60Hz'lik ekran ve arka/köşe plastik olması.
Bende Note 10s var biraz ısınma sorunu var ama ayarları HDR 60FPS'ye çekerseniz, o da az yani eli yakmıyor. Kamerası Zoom yapınca çorba gibi oluyor. Şarj hızı iyi en fazla 2 saatte tam dolum yapıyor. Ben yurt dışından getirten bir adamdan aldım 8gb/128gb galiba 8 GB RAM modeli TR de yok. Gayet performanslı her oyunu oynatır. 2 ay önce 3700'e aldım. Sorusu olanları cevaplayabilirim.

El yakmıyor da terletiyor onu da kılıfla çözerler zaten.

El yakmıyor da terletiyor onu da kılıfla çözerler zaten.
Kamerası iyi olan M21 ama oyun için Note 10s alınır.
Yalnız kamera kısmında Note 10S daha iyi...

Ayrıca o paraya Samsung Exynos kullanmam. Piyasanın en kötü işlemcilerinden birisi maalesef.

@VİPER34 Bu fiyattaki Exynos modellerini eleştiriyor diye anladım. Hepsini kastetmiyor gibime geldi. A32 ve M32 modelindeki Exynos 9611 kötü evet bu konuda haklı. Ancak bu fiyattaki diğer yongalarda benzer performansta G80, SD 665 gibi mesela.

Geri
Yukarı