PUBG'de Silahların Sekmesi

Son büyük güncelleme ile birlikte ( 5.9 GB olandan önceki ) AR'leri bitirdiler tükettiler, 5.9 GB ile birlikte ufak ufak yaptıkları hataları geri almaya başladılar. 5.56 mm kullanan tüm AR'ler fazla sekiyor artık. Üstüne bir de kolsuzsanız iyice kullanılmaz hale geliyor. Yapılacak şey basit, doğru eklentileri kullanmak ve bol bol spray çalışmak. Bunun için çatışmanın bol olduğu yerlere atlayıp kendinizi geliştirmekte fayda var. School, Hacı, San Martin, Military Base güzel alanlar biliyorsunuzdur zaten. ( NOT: 1000+ saat )

Bir de ne yaparsanız yapın o lightweight grip denilen şeyi takmayın, boş kalsın daha iyi.

Makro kullanmak ban sebebi değil mi ? Başka videolarda görmüştüm.
Makro adı altında özellikle logitech mouse'larda script çalıştırıyorlar doğal olarak ban kaçınılmaz oluyor. Şahsen oyun açıldığından beri ben makro kullanmaktayım (script değil!) ki oyunda ilk başlarda pencereden atlamak neredeyse imkansızdı, m16a4 makrosu kullanmaktayım yani en azından m416 otomatik mod gibi sıkabiliyorum daha hiç bir sıkıntı olmadı. :)

Oyundaki 5.56 mm silahları yediler artık sekmeleri çok arttı. Oyuna başladığımdan beri nerdeyse hep AK oynuyorum.2-3 ay önce hazırladığım ak makrosu(logitech) halen çalışıyor. Herhangi bir uyarı almadım. Winner Winner Chicken Dinner (2 Hesap 1700+ Saat.)

120 saat falan oynadım soloda 2 kere ikinci oldum onlarca kere ilk ona girdim ama sonunu getiremiyorum ortalamam 3-4 kill günden güne daha iyi spray atıyorum her şey pratikte bitiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı