Puma Future Z vs Tiempo Elite UCL vs Adidas Predator

SkyPovaS

Picopat
Yer
Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Asus Prime B450 MK2 / RX 6650XT / GoodRAM 8X2 3600MHz / İntenso 500GB Premium, MLD M200 480GB, Apacer Panther AS340 240GB
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar, yeni krampon alacağım ve bir türlü hangisini alacağıma karar veremedim. Bana Future, Predator, Tiempo modellerini önerdiler. Bende bütçem çok olmadığı için Instagram'dan en ünlü kramponculardan bakmaya karar verdim. Beğendiğim toplam 5 krampon var, 3 Future, 1 Tiempo, 1 Predator Accuracy modelleri. Hazır yerindeyken sorayım, bu sitelerden krampon ve futbol topu alınır mı?

1: Yeni Sezon Tiempo Elite Tamprof

2: PUMA ULTRA ELİTE YENİ SEZON

3: Yeni Sezon Future Ultimate Elite Tamprof

4: Yeni Sezon Future Z Ultimate Elite Tamprof

5: Yeni Sezon Predator Accuary Elite Tamprof

İçlerinden en çok 1 numaralı, 2 numaralı ve 3 numaralı kramponları beğendim.
Size göre en rahatı en güzeli hangisi oldu?
Önerilerinizi bekliyorum.

Böyle replika ayakkabıları tercih etmeni önermem. Ayrıca halı saha için alıyorsan attıklarının hiçbiri uygun değil. Halısaha için bilindik halı saha ayakkabıları (çok ve küçük dişli) veya AG olarak piyasada satılan modellere bakın.

Bu iki modelden numaranıza göre seçim yapabilirsiniz:

İkisi de halı sahada ayağına sağlıklı bir şekilde destek sağlar.

Böyle replika ayakkabıları tercih etmeni önermem. Ayrıca halı saha için alıyorsan attıklarının hiçbiri uygun değil. Halısaha için bilindik halı saha ayakkabıları (çok ve küçük dişli) veya AG olarak piyasada satılan modellere bakın.

Bu iki modelden numaranıza göre seçim yapabilirsiniz:

İkisi de halı sahada ayağına sağlıklı bir şekilde destek sağlar.
Normaldede çim saha kramponu kullanıyorum sorun çıkmadı seçtiklerimden önerirseniz iyi olur.

Normalde sorun çıkmamış olması attığınız ayakkabıların halı sahaya uygun olduğunu veya replika ayakkabı giymenin sorun çıkarmadığı anlamına gelmez. Attıklarım dışında tavsiyem yok.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı