Punch Club 2: Fast Forward Türkçe yama isteği

Dosya Ekleri

• IMG_20230726_201506.jpg
    IMG_20230726_201506.jpg
    264,2 KB · Görüntüleme: 340
Arkadaşlar buradaki punch club 2 türkçe yama indirip kurdum 1-2 tane program yükledi oyuna girdim Türkçe olmadı. Daha sonra kurulanları sileyim dedim program ekle kaldır kısmında göremedim taratınca da bir şey çıkmıyor. Virüs olabilir mi içim rahat değil.

Yamayı yapanlardan indirin böyle harici sitelerden değil size önerim.Böyle dedim diye gene moderasyon ceza verir şimdi.Bu siteyi anlamıyorum mimlimiyiz arkadaş habire uyduruk sebeplerden ceza alıyorum.

Hala banlamadılar moderasyon uyuma bak sebep verdim size.

Son düzenleme:
Yamayı yapanlardan indirin böyle harici sitelerden değil size önerim. Böyle dedim diye gene moderasyon ceza verir şimdi. Bu siteyi anlamıyorum mimli miyiz arkadaş ha bire uyduruk sebeplerden ceza alıyorum.

Hala banlamadılar moderasyon uyuma bak sebep verdim size.

Reis senin yüzünden bende uyarı yedim. Yardımlaşmadan ötürü anlaşılan buradan yardımcı olsun diyorlar moderatörler :D

Arkadaşlar buradaki punch club 2 türkçe yama indirip kurdum 1-2 tane program yükledi oyuna girdim Türkçe olmadı. Daha sonra kurulanları Şile'yim dedim program ekle kaldır kısmında göremedim taratınca da bir şey çıkmıyor. Virüs olabilir mi içim rahat değil.

Bende indirdim watery tool diye bir yazılımmış ESET anında tehdit olarak algıladı zaten ESET'in bedava deneme sürümü ile çeşitli tehditlerden kurtulabilirsin ben öyle kurtuldum, yani abi alt tarafı bir yama ve bu yüzden insanları neden virüslüyorlar anlamıyorum ama yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
Sürümunuz uyumlu mu?

Hocam nedense artık o forumdaki gönderiye ben ulaşamıyorum ayıp değil mi milleti kandırıyorsunuz? İndir kur Türkçe yama olmuyor + millete bir şeyler indiriyorsunuz sonra da o gönderi için banlıyorsunuz? :D

Dosya Ekleri

• 11.PNG
    11.PNG
    390,5 KB · Görüntüleme: 250
  • 22.PNG
    22.PNG
    387,6 KB · Görüntüleme: 264
Hocam nedense artık o forumdaki gönderiye ben ulaşamıyorum ayıp değil mi milleti kandırıyorsunuz? İndir kur Türkçe yama olmuyor + millete bir şeyler indiriyorsunuz sonra da o gönderi için banlıyorsunuz? :D
Banlama yama yok bizim erken erişim olayimiz var.Destekci üyelere hemen ulaşıyor daha sonra bir kaç hafta içinde herkesin erişimine açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı