QCY H4 alınır mı?

kerdek000

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, kulak üstü kablosuz kulaklık alacağım. Anker Q10i ve QCY H4 arasında çok kaldım, Anker'i deneyebildim bayıldım aşık oldum resmen, ama QCY'de bayağı iyi duruyor incelemelerde falan, ses seviyesi olarak Anker'e göre düşük diyorlar içimi biraz bu kurcalıyor.
Sizce hangisini almalıyım?

Her yerde tapınıp öve öve bitiremedikleri evrendeki en F/P kulak içi kulaklık olan Soundpeats Air3'ü kullandım 28 günde bozuldu. Xiaomi Redmi Note 10 Pro kullandım yaşamadığım yazılımsal saçma sapan sorun kalmadı. James Donkey kulaklık aldım (fiyat performans diye övülüyordu) sesi o kadar kötüydü ki aldığım gün iade ettim. Kısaca Çin menşeli hiçbir teknolojik ürün almam. Çin malıdır kötüdür bu algı halen daha değişmedi. Git parası neyse ver Avrupa ya da Amerika menşeli bir markadan alışveriş yap. Tüm bu anlattıklarımın üstüne gidip Jabra kulak içi kulaklık aldım aldığım günden beri yaklaşık bir senedir ne bir zerre sıkıntı çıkarttı ne yazılımı çalışmamazlık etti. Paranla rezil olursun Çin malı alma.

Anker marka olarak QCY'den daha kaliteli kesinlikle. Anker'in kulak üstü kulaklığını denemiştim ancak bass'larından memnun kalmamıştım. QCY H4 yeni bir cihaz ve 5.1 sistemi ile geliyor. Anker Q10i ise h4'e göre eski bir cihaz. Tavsiyem QCY'den yana bu bütçede. Ama olurda bütçe artarsa kesinlikle Anker öneririm.

Arkadaşlar kulaklık işi iptal olduya, kendi kulaklığımı sattım, anneme güvenerek, o üstünü tamamlayacaktı, olmadı, bende gittim elimdeki parayla gamepad aldım. Yorumlar için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı