QCY T13 ile metal dinlenir mi?

omerorr

Hectopat
Daha fazla  
QCY T13 alacağım genel olarak metal dinliyorum önerir misiniz? Uzun süreli kullanımda batarya sıkıntı çıkarıyor mu?

Dinlenir. Hazır equalizer ayarları da var zaten. Batarya ise üzmez. Kutu+kulaklık şarjı günde 1 saat civarı dinleyerek 2 haftayı çıkarıyor bende.

Çok iyi bir kulaklık kendim kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Şarj konusunda özellikle günde 4 saat yolda iken müzik dinlerim 1 hafta çok rahat götürüyor.

Kulağa çok zararı oluyor kulağı kapatan kulaklık tercih ederdim onun yerine. (Uzun süre kullanım için) ve uzun süreden sonra kulağı rahatsız ediyor.
Bana göre de kulak üstü kulaklıklar bir süre sonra kafada ağırlık oluşturmaya, rahatsız etmeye başlıyorlar. Bu kulaklıklar çok hafif, hissedilmiyor bile.

Bana göre de kulak üstü kulaklıklar bir süre sonra kafada ağırlık oluşturmaya, rahatsız etmeye başlıyorlar. Bu kulaklıklar çok hafif, hissedilmiyor bile.
Geçen bu forumdan bir arkadaşta böyle uzun süre bu kulaklıklardan kullandığını ve belli bir süreden sonra kulağında geçmeyen çınlamalar çıktığını söyledi. Bilmiyorum.

Metal tarzi muzikler bence kulakustu, buyuk suruculeri olan kulakliklarla dinlenmelidir. Obur turlu hem sahne araligi cok dar oluyor, hem de enstrumanlari adam akilli secemiyorsunuz. Bende Soundcore Q10 var ve sadece metal dinliyorum denebilir. Cok memnunum mesela. Ayni performansi Taotronics A10'dan veya QCY T13'ten alamadim ne yazik ki. Yakin bile degildi sonuclar.

Geri
Yukarı