QCY T13 ile metal dinlenir mi?

Metal tarzi muzikler bence kulak üstü, buyuk suruculeri olan kulakliklarla dinlenmelidir. Obur turlu hem sahne araligi cok dar oluyor, hem de enstrumanlari adamakıllı secemiyorsunuz. Bende Soundcore Q10 var ve sadece metal dinliyorum denebilir. Cok memnunum mesela. Ayni performansi TaoTronics A10'dan veya QCY T13'ten alamadim ne yazik ki. Yakin bile değildi sonuclar.

Hocam 350-400 fiyat bandında QCY T13'ten daha iyi bir tercih bulamadım ne yazık ki. Ayrica YouTube uzerinden izledigim inceleme videolarinda T13'ün sahne genişliği fazlasıyla övülüyordu.

Metal dinleyecekseniz KZ markasının kulaklıklarını şiddetle öneririm. Kablolu vs takintiniz yoksa çok ucuza da denk getirebilirsiniz. Kendim 4 yıldır Zsn modelini kullanıyorum(sadece evde) gram şikayetim yok. Aliexpressten almıştım.

Metal dinleyecekseniz KZ markasının kulaklıklarını şiddetle öneririm. Kablolu vs takintiniz yoksa çok ucuza da denk getirebilirsiniz. Kendim 4 yıldır ZSN modelini kullanıyorum(sadece evde) gram şikayetim yok. AliExpress'ten almıştım.

3 yıldır kullandığım s1d kulaklığım bozulduğu icin yeni bir kulaklık arayışındayım hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı