Banka/Kart QNB Finansbank Ekstresini Faizsiz Olarak 250 TL'ye Sabitleme

Merhaba,

QNB Finansbank uygulaması üzerindeki kampanya ile kredi kartı ekstrenizi 2 ay boyunca 250 TL'ye sabitleyebiliyorsunuz. Herhangi bir katılım ücreti veya faiz yok fakat kampanya sanırım kişiye özel olarak sunuluyor. Herhangi bir üst tutar belirtilmemiş. Örneğin, şu anda 50000 TL ekstreniz varsa ay sonunda 250 TL ödüyorsunuz ve 49750 TL olan kalan borcu da gelecek ayın ekstresiyle birlikte 2 ay sonunda ödüyorsunuz.
Arkadaşım insanları yanlış yönlendiriyorsun. Evet ekstreyi 250liraya sabitlemenin bir kampanya katılım ücreti yok ancak ötelenen ekstredeki tutara yasal olarak aylık alışveriş faizi uygulanıyor. Yani diyelim 10.000TL ekstre borcun var. 250 lira ekstre geldi ve 9750 lirası ertelendi. Bu 9750 liraya aylık %3.66 faiz oranı ekleniyor. 🤦

Arkadaşım, insanları yanlış yönlendiriyorsun. Evet, ekstreyi 250 liraya sabitlemenin bir kampanya katılım ücreti yok ancak ötelenen ekstredeki tutara yasal olarak aylık alışveriş faizi uygulanıyor. Yani diyelim 10.000 TL ekstre borcun var. 250 lira ekstre geldi ve 9750 lirası ertelendi. Bu 9750 liraya aylık %3.66 faiz oranı ekleniyor. 🤦
Pardon, konuda hiçbirimiz okuma yazma bilmiyoruz. Faizsiz demek, %3,66 faiz demek oluyormuş. Teşekkürler. 🙏🏻

IMG_1624.jpeg

Son düzenleme:
Pardon, konuda hiçbirimiz okuma yazma bilmiyoruz. Faizsiz demek %3,66 faiz demek oluyormuş. Teşekkürler. 🙏🏻

Eki Görüntüle 2041481
Müşteri hizmetlerini arayıp görüştün mü ? Senin paylaşımını gördükten sonra ben aradım ve bana söyledikleri bu. Kalan tutar yasal alışveriş faizi (%3.66) ile erteleniyor. İstersen ara konuş mağdur olma 👍🏻

Müşteri hizmetlerini arayıp görüştün mü? Senin paylaşımını gördükten sonra ben aradım ve bana söyledikleri bu.
Geçen sene yaptıklarında sormuştum ve herhangi bir faiz alınmadığı belirtilmişti. 2 ay sonunda da herhangi bir faiz alınmadı. Bu kampanya, kişiye özel olarak geliyor ve faiz alınmıyor. Kişiye özel olmayan kampanyaya katılırsanız kampanya katılım ücreti ödemezsiniz fakat akdi faiz uygulanır. Konuda bundan daha önce de bahsetmiştik zaten.

Kişiye özel olarak sunulan bu kampanya ve genel olarak sunulan faizli kampanya var. Ekran görüntünüzde akdi faiz oranı kullanılacağı belirtilmiş.
Burada bahsetmiştim.

Geçen sene yaptıklarında sormuştum ve herhangi bir faiz alınmadığı belirtilmişti. 2 ay sonunda da herhangi bir faiz alınmadı. Bu kampanya, kişiye özel olarak geliyor ve faiz alınmıyor. Kişiye özel olmayan kampanyaya katılırsanız kampanya katılım ücreti ödemezsiniz fakat akdi faiz uygulanır. Konuda bundan daha önce de bahsetmiştik zaten.

Burada bahsetmiştim.
O kısmı gözden kaçırmışım. O zaman bankanın bize özel yaptığı kampanya yok. Size iyi denk gelmiş :) 44bin ekstre gelicekti. Keşke olsaydı 😃

O kısmı gözden kaçırmışım. O zaman bankanın bize özel yaptığı kampanya yok. Size iyi denk gelmiş. :) 44 bin ekstre gelecekti.
Şimdi kontrol ettim de diğer kampanya ile çok benziyormuş. Şartları okumaları için ana mesaja ufak bir not ekleyeyim. Dikkatsiz biri yanlışlıkla faizli kampanyaya katılabilir. :)
Keşke olsaydı. 😃
CEPTETEB ve Akbank da sık sık bu tarz kampanyalar yapıyor. Tek kartınız varsa alternatif olarak öneririm. QNB Finansbank da harcamalarınız azaldığı için muhtemelen yeni teklifler yapar. Bazen aktif kullanınca değerli oluyoruz, bazen aylarca hiç kullanmayınca kıymetli sayılıyoruz. :D

Şimdi kontrol ettim de diğer kampanya ile çok benziyormuş. Şartları okumaları için ana mesaja ufak bir not ekleyeyim. Dikkatsiz biri yanlışlıkla faizli kampanyaya katılabilir. :)

CEPTETEB ve Akbank da sık sık bu tarz kampanyalar yapıyor. Tek kartınız varsa alternatif olarak öneririm. QNB Finansbank da harcamalarınız azaldığı için muhtemelen yeni teklifler yapar. Bazen aktif kullanınca değerli oluyoruz, bazen aylarca hiç kullanmayınca kıymetli sayılıyoruz. :D
Teb yok. Akbank var ama henüz bir hayrını görmedim. Ticaretle uğraştığım için aylık ödemeler fazla oluyor. Firma ödemelerini ticari kart kullanmadığım için bireysel kartlarla yapıyorum. En fazla 100-200 puan veriyorlar arada :)

Akbank var ama henüz bir hayrını görmedim.
Kişiye özel olarak teklifler sunabiliyor ama son aylarda tüm bankalar tarafından Troy kartlara ağırlık veriliyor. Yine benzer bir fırsat olduğunda ortak limitli ek bir kart alınabilir. Bu ay bireysel kartlara değil de ticari kartlara yapmışlar. :)

Kişiye özel olarak teklifler sunabiliyor ama son aylarda tüm bankalar tarafından Troy kartlara ağırlık veriliyor. Yine benzer bir fırsat olduğunda ortak limitli ek bir kart alınabilir. Bu ay bireysel kartlara değil de ticari kartlara yapmışlar. :)

Kardeşim harikasın zınk diye ilacı buluyorsun 😂 Teşekkürler 👍🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı