R3 1200 RX 570 Sisteme Yükseltme Önerisi

cihad16

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, elimdeki bilgisayar görselde gördüğünüz askerliğimin bitmesine 1 ay kaldı. Kendimi ödüllendirmek istiyorum. Bu bilgisayara geliştirme yapmak mı mantıklı olur, satıp 0 bilgisayar almak mı kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum. Görselde ki sistem şu piyasada ne kadar eder bir de. Ekran kartı RX570 yerine ASUS GTX 1650 Phoenix var.

Screenshot_2023-02-26-14-38-44-081_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, elimdeki bilgisayar görselde gördüğünüz askerliğimin bitmesine 1 ay kaldı. Kendimi ödüllendirmek istiyorum. Bu bilgisayara geliştirme yapmak mı mantıklı olur, satıp 0 bilgisayar almak mı kararsız kaldım yorumlarınızı bekliyorum. Görselde ki sistem şu piyasada ne kadar eder bir de. Ekran kartı RX570 yerine ASUS GTX 1650 Phoenix var.

Eki Görüntüle 1683059
Sistemi satıp yeni bir sistem almak daha mantıklı olur. Çünkü parçaların hepsi giriş seviye ve Gamepower marka kalitesiz bir PSU ve kasa bulunuyor.
Yeni bir sistem almayı düşünürseniz bütçeniz ne kadar olur?

Ekran kartı: 1080p için RX 6600.
İşlemci: R5 5500/5600 bütçene göre sen karar ver.
RAM. 8 GB daha eklersin.
Kasa kalabilir ama PSU'yu daha iyi bir marka/model almak şart. 600/650W bir şey alınabilir.

Minimum yükseltme böyle olmalı. Diğer bir seçenek de bunu komple satıp hazır sistem almak olabilir. Değişen parça sayısı da az değil. Toplu olarak bu sistemi daha rahat satabilirsin belki.

Ekran kartı: 1080p için RX 6600.
İşlemci: R5 5500/5600 bütçene göre sen karar ver.
RAM. 8 GB daha eklersin.
Kasa kalabilir ama PSU'yu daha iyi bir marka/model almak şart. 600/650W bir şey alınabilir.

Minimum yükseltme böyle olmalı. Diğer bir seçenek de bunu komple satıp hazır sistem almak olabilir. Değişen parça sayısı da az değil. Toplu olarak bu sistemi daha rahat satabilirsin belki.

Kasayı kaç paraya satabilirim henüz bir araştırma yapmadım ama 5.5 6 bin eder diye düşünüyorum o fiyatlara giderse hazır sistem bakabilirim dediğin mantıklı RX6700 R5 5600'lü yanına da ASUS'un TUF Gaming 165 Hz ekran almayı düşünüyorum iyi midir yorumları hoş.

Kasayı kaç paraya satabilirim henüz bir araştırma yapmadım ama 5.5 6 bin eder diye düşünüyorum o fiyatlara giderse hazır sistem bakabilirim dediğin mantıklı RX6700 R5 5600'lü yanına da ASUS'un TUF Gaming 165 Hz ekran almayı düşünüyorum iyi midir yorumları hoş.

Monitörü onu almak yerine daha mantıklı seçenekler var.

Mantıklı hocam.Ortalama sizin özellikte kasalar 5-6ya gidiyor.(rx570li).

Başlarda bunu düşünüyordum YouTube'da bir paylaşımın altında insanların kronik sorunlu olduğunu yazmışlar 144 Hz ve üzeri çalışırken sesli çalışıyormuş.

Geri
Yukarı