R5 1600 ve GTX 1660S sistem darboğaz yapar mı?

Sistemi kuralı 1,5 yıl oldu yeni sistem malesef yapamam ekran kartı hesapta yoktu sonradan sanırım fazla geldi fotoğraflarta görmüşsünüzdür belki 2. Ram işlemci fanına temas ediyor o bir sıkıntı yapmaz değilmi birde R5 5600 hangi modelini tavsiye edersiniz pek anlamıyorum ama G si var X i var normal olanımı tavsiye ediyorsunuz acaba

Sistemi kuralı 1,5 yıl oldu yeni sistem malesef yapamam ekran kartı hesapta yoktu sonradan sanırım fazla geldi fotoğraflarta görmüşsünüzdür belki 2. Ram işlemci fanına temas ediyor o bir sıkıntı yapmaz değilmi birde R5 5600 hangi modelini tavsiye edersiniz pek anlamıyorum ama G si var X i var normal olanımı tavsiye ediyorsunuz acaba
Ryzen 1600 ile kullandığı stok fan aynı sanırım.

Fan çıksın istiyorsanız

@arthurxar İşlemciyi aldıktan sonra ileriki zamanlarda stok fan yetmeyecektir. 1500 tl civarına kule tipi soğutucu alırsınız mükemmel olur.

@arthurxar Satıcılara güvenemiyorum derseniz amazondan alın.

Ryzen 1600 ile kullandığı stok fan aynı sanırım.

Fan çıksın istiyorsanız

@arthurxar İşlemciyi aldıktan sonra ileriki zamanlarda stok fan yetmeyecektir. 1500 tl civarına kule tipi soğutucu alırsınız mükemmel olur.

@arthurxar Satıcılara güvenemiyorum derseniz amazondan alın.
Gerçekten yardımların için teşekkürler eğer kule tipi fanı takarsam rami oraya hiç takamama durumum oluşurmu onu bi araştırayım. Kutusuz fansız en ucuz olan yerden alırım artık bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum tekrardan teşekkürler.

Gerçekten yardımların için teşekkürler eğer kule tipi fanı takarsam RAM'i oraya hiç takamama durumum oluşurmu onu bir araştırayım. Kutusuz fansız en ucuz olan yerden alırım artık bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum tekrardan teşekkürler.

Rica ederim. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum sığma konusunda. Yardımcı olduysam ne mutlu.

Geri
Yukarı