R5 3500 ve 6500XT sisteme 550W PSU yeter mi?

550W ile 6600 XT ve 3060 Ti bile beslenebilir.

Gamepower Mythril kasayla birlikte gelmişti.

Gamepower PSU, kaliteli değil. İdarelik bir yere kadar gider ama uzun vade için bel bağlanmamalı.

Bütçe doğrultusunda, tabii ki. Bütçe nedir?

Bayağı bir forumlara baktım savunan var savunmayan var ben 2020'nin ekiminden beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım şu an bayağı kafam karıştı değiştirsem mi değiştirmesem mi diye patlama konusunda da sadece 1'ini gördüm oda 1 ay içinde olmuş ben uzun süredir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim belki alanların PSU'larında yapılış aşamasında sıkıntı vardır Gamepower diye ön yargılı davranıyosunuz ama bende klavyesi de var hiç sıkıntı yaşamadım.

Bayağı bir forumlara baktım savunan var savunmayan var ben 2020'nin ekiminden beri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım şu an bayağı kafam karıştı değiştirsem mi değiştirmesem mi diye patlama konusunda da sadece 1'ini gördüm oda 1 ay içinde olmuş ben uzun süredir kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim belki alanların PSU'larında yapılış aşamasında sıkıntı vardır Gamepower diye ön yargılı davranıyosunuz ama bende klavyesi de var hiç sıkıntı yaşamadım.

Hmm, şöyle anlatayım o zaman:
  • Garanti konusunda çöp.
  • İç yapı olarak çöp.
  • Uzun vade için güvenilmez, tamamen şansa gitmiş denebilir.
  • Malzeme kalitesi kötü.
  • Şalterinin bozuk olduğuna rastlamışlığım var, evet kullanım esnasında şalteri bozuluyor ve I'e alınamıyor.
  • Elektrik kesintisinde korumaların (!) ne kadar etkili çalışabileceği meçhul.
  • Çoğu adındaki gerçek watt değerini sağlayamıyor.
Yeterli mi?

Sıkıntıyı alır almaz yaşamak zorunda değilsiniz. Ani bir voltaj artışı olsa C4 vakası yaşanabilir. Sizce bir marka bir PSU için nasıl az fiyat biçiyor? Kaliteli bir marka değil Gamepower klavyesi olsun faresi olsun. Klavyem Gamepower beni idare ediyor ama uzun ömürlü değil ve yay sesi çıkmaya başladı bende. Daha önce Rampage fare aldım 6 ayda bozuldu. Kaliteli marka değiller ön yargılıda değiliz.

• Garanti konusunda çöp.
  • İç yapı olarak çöp.
  • Malzeme kalitesi kötü.
  • Şalterinin bozuk olduğuna rastlamışlığım var, evet kullanım esnasında şalteri bozuluyor ve ı'e alınamıyor.
Yeterli mi?

Birden fazla elektrik kesintisi oldu hiçbir şey olmadı demek istediğim belki alan kişilerde üretim aşamasında sıkıntı oluştu değiştirin diyorsanız değiştiririm sadece boşa para harcamak istemiyorum.
Sıkıntıyı alır almaz yaşamak zorunda değilsiniz. Ani bir voltaj artışı olsa C4 vakası yaşanabilir. Sizce bir marka bir PSU için nasıl az fiyat biçiyor? Kaliteli bir marka değil Gamepower klavyesi olsun faresi olsun. Klavyem Gamepower beni idare ediyor ama uzun ömürlü değil ve yay sesi çıkmaya başladı bende. Daha önce Rampage fare aldım 6 ayda bozuldu. Kaliteli marka değiller ön yargı.

• Garanti konusunda çöp.
  • İç yapı olarak çöp.
  • Malzeme kalitesi kötü.
  • Şalterinin bozuk olduğuna rastlamışlığım var, evet kullanım esnasında şalteri bozuluyor ve ı'e alınamıyor.
Yeterli mi?

R5 3500'e yetecek uygun bir PSU önerir misiniz bir de.

Önerebilmem için bütçe lazım.

En kalitelilerden:

F/P:

Altına düşme:

Fikir olsun.

Geri
Yukarı