R5 3500 ve GTX 1660S ile düşük FPS

SheadNice

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, ilk konum, hatalarım olursa kusuruma bakmayın. Ben Ryzen 3500, 16 GB RAM ve GTX 1660 Super'e sahibim fakat oyun performansı hiç memnun etmiyor. Sorun ne olabilir? FPS droplar çok fazla. YouTube'daki benchmark videoları gibi bir performans almıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Windows'a yeni güncelleme gelmiş şimdi onu güncelleyeceğim fakat güncel iken de aynı problem devam etmekteydi tüm sürücüler olarak neyi kastediyorsunuz ekran kartı ise evet oda güncel bilgisayarı yakın zamanda formatladım ama durum devam etmekte.

Chipset driver, BIOS vb.

Bu Ryzen serisi ilk çıktığında kuzen amerikadan ryzen 5'in en üst versiyonunu almıştı. Anakart işlemciyi görmüyordu. Bios pilini sökünce ekran geliyordu. Bios güncellemesi sonrası windows'a erişimimiz oldu. Ama oyunlarda yeteri kadar verim vermiyordu. Ne CS:GO'da ne örnek olarak oynadığımız fortnite'da. İşlemci ve ekran kartı kullanımı yüzde 50'leri geçmiyordu. Bak aradan kaç yıl geçti hala bu tür sorunları yaşayanlar var. Niye son tüketiciyi madur ediyorlar zamanımızdan çalıyorlar? Biz bu tür sorunlarla neden uğraşıyoruz?

Hocam aldığınız fps değerleri nedir?
dwdwdadad.JPG
sdsdsdadad.JPG

Bu Ryzen serisi ilk çıktığında kuzen Amerika'dan Ryzen 5'in en üst versiyonunu almıştı. Anakart işlemciyi görmüyordu. BIOS pilini sökünce ekran geliyordu. BIOS güncellemesi sonrası Windows'a erişimimiz oldu. Ama oyunlarda yeteri kadar verim vermiyordu. Ne CS:GO'da ne örnek olarak oynadığımız Fortnite'da. İşlemci ve ekran kartı kullanımı yüzde 50'leri geçmiyordu. Bak aradan kaç yıl geçti hala bu tür sorunları yaşayanlar var. Niye son tüketiciyi mağdur ediyorlar zamanımızdan çalıyorlar? Biz bu tür sorunlarla neden uğraşıyoruz?

Maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı