R5 3600 90 derece üstünü görüyor

CPB kapattıktan sonra beğenmezsem ve tekrar açarsam herhangi bir sorun yaşamam değil mi ? Techopattan okuduklarıma göre kapatıcam herhangi bir bilgim yok bu konuda.

Benim fps'im oldukça fazla dalgalanıyor. 270 350 arası bazen 400-500 fps bile alıyorum. Bu ısıdan kaynaklı mıdır ?
Isıyla alakalı elbette. İşlemci odaklı oyunlarda kendini daha çok belli eder. Kısa vadede yaz aylarında bu değerler sıkıntı. Termal macun değişimi 5600X alacağınız zamana kadar iş görür. Kaliteli bir model alırsanız 5600X için de kullanabilirsiniz ayrıca.

Valorant, gta 5 gibi oyunlarda denedim. FPS'im düşmedi, sıcaklıkta ani artış yaptı. FPS düşürüyor olsa açardım cpb.
Anlatmaya mecalim yok.

CPB Kapattıktan sonra herhangi bir şeyi beğenmezsem geri aldığımda ayarlarım hiç kapatmamışki gibi oluır değil mi ? Bir de önerdiğiniz bir Soğutucu var mıdır acaba bunu çıkarıp onu taksam ?

CPB Kapattıktan sonra herhangi bir şeyi beğenmezsem geri aldığımda ayarlarım hiç kapatmamışki gibi oluır değil mi ? Bir de önerdiğiniz bir Soğutucu var mıdır acaba bunu çıkarıp onu taksam ?
Fiyatlar bu kadar yüksekken bence bu kadar masrafa girmeyin. Stok fan ile çok farkı olduğunu füşünmüyorum soğutucunuzun. O yüzden macun değişimi kısa vadede iş görür.

Fiyatlar bu kadar yüksekken bence bu kadar masrafa girmeyin. Stok fan ile çok farkı olduğunu füşünmüyorum soğutucunuzun. O yüzden macun değişimi kısa vadede iş görür.
Teşekkür ederim yardımlarınız için. Macun öneriniz var mıdır ?

Bir de bunu cevaplayabilecek bir arkadaşımız var mıdır acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı