R5 3600 Ekran kartı tavsiye önerisi

Bütçe
3000-3600

leoparis

Centipat
Merhabalar arkadaşlar öncelikle ben bir sistem toplamıştım. 3 ay önce ekran kartı eklememiştim sisteme. Eski bir kart vardı onu kullanıyordum artık yeni bir kart alma zamanım geldide 3000-3500 civari ne alabilirim? Hangi marka model önerirsiniz öğrenmek istedim teşekkürler.

Ayrıca MSI'nin RX 5700 XT evoke modeli bana fiyat bakımından uygun. 3200 liradan buldum fakat bazı şeyler kafamı karıştırdı bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Sistemim:
  • İşlemci: Ryzen 5 3600.
  • RAM: XPG D 30 8x2 16 GB.
  • SSD: XPG 256 GB NVMe m.2.
  • Anakart: Gigabyte B450M S2H.
  • PSU: Xigmatek 750W 80+
MSI RX 5700 XT evoke modeli alacağım ama termal ped sorunlu diyenler falan var ve çoğuda İngilizce. Sizin bie bilginiz var mı bu konuda? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz MSI 5700 kartlarda Twin Forzr soğutmaya baktık ve gayet başarılı idi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsiburada'da 3500'e alabiliyorsunuz şu anda:

Biz MSI 5700 kartlarda Twin forzr soğutmaya baktık ve gayet başarılı idi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsiburada'da 3500'e alabiliyorsunuz şu anda:

Driver sorunları hala devam ediyor mu? @Recep Baltaş hangi sürüm en stabil?

1080P kullanacaksanız 5600XT bakabilirsiniz. İşinizi rahatlıkla görecektir. Hatta Vatan'da şu anda MSI 1660 Super Gaming X 2000TL. Ona da bakabilirsiniz.

Şu an bu ikisi arasında kaldım

Ben AMD tavsiye etmiyorum genel olarak ekran kartları performanslı olsa da, yazılımsal sıkıntılarla uğraşmak istemiyorsan Nvidia...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı