Çözüldü R5 3600X kurulumda End Randomseed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Dener misin?
İnternet için RTL8111.kext gerekecek, bu EFI'de Intel NIC için olan bir kext var. Düzenlemeleri kendin halledersin.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt diski mi görmedi yoksa bölümü mü? Eğer direkt diski görmediyse ilk olarak SATA Mode AHCI olduğundan emin olun, AHCI ise ve hala görmüyorsa disk modeli belirtin.

Direkt diski mi görmedi yoksa bölümü mü? Eğer direkt diski görmediyse ilk olarak SATA Mode AHCI olduğundan emin olun, AHCI ise ve hala görmüyorsa disk modeli belirtin.
Oluşturduğum bölümü hala göremiyorum. Samsung 970 Evo Plus 60 GB'lık böldüm onu, isim de verdim ama gözükmüyor. Disk İzlencesi'nden gözüküyor, biçimlendirmeye çalışıyorum olmuyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    158 KB · Görüntüleme: 16
APFS olarak biçimlendiriyorsunuz değil mi? Bir de Paragon'dan biçimlendirdikten sonra Disk İzlencesinde mi gözükmüyordu yoksa kurulumda disk seçme yerinde mi?
APFS olarak biçimlendiriyorum ve Disk İzlencesi'nde gözüküyor, etkin değil yazıyor ve kurulum sayfasında gözükmüyor.
@e.n.e.s Hocam bu sefer şöyle yaptım; ben diski Paragon'dan oluşturuyordum. Bilgisayarımda gözükmüyordu, sildim onu Disk Yöneticisi'nden böldüm. Paragon'dan Apple HFS yaptım onu. Disk şu an bilgisayarımda gözüküyor ama işim çıktığından öyle bıraktım dışarı çıktım. Diski böyle mi oluşturmam gerekiyordu?

Yani yanlış bir şey yapmamışsınız. HFS yerine HFS+ olarak da biçimlendirilebilir.
Tamamdır eve vardığım zaman bakar sonucu bildiririm sizlere.
@e.n.e.s reis ben yine oluşturduğum bölümü göremiyorum. Gözüküyor ama bu sefer böyle bildirimi var. Neyi eksik yapmış olabilirim ki?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    151,8 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı