R5 5600, Aqua 120 ile yükte 80 derece oluyor

Hocam servise verdim ürünü 2. defa tekrardan tamir görecek dediler. Aradan bir hafta geçti gönderiyoruz dediler 1.5 ay göndermediler. Servis süresi 20 iş gününü geçtiği için üstüne para koyarak Cooler Master Master lıqıud 120 V2 sürmünü aldım. Şu anda sıkıntısız kullanıyor. Core Performance Boost ayarı açıkken Max 80 gördüm. İade süreci bu şekil geçti. Eğer sende böyle bir durum yaşarsan 1 kere al sağlam mal al kafan ağrımasın. :)
1 Yıl oldu pcyi toplayalı sabah konu açıtım bende oradaki arkadaşlar uyardı çok sıcak çalışıyor işlemcin diye,termal macunu 1 hafta önce yeniledim kaliteli macun kullandım ancak işlemci stres testinde 90 derecelerin üstünde geziyor sıcaklık. Söküp Vatan bilgisayara vericem dediğiniz gibi bir gecikme olursa eğer hemen değiştiririm başka markayla. Bu arada aşağıya ekliyeyim sıcaklık değerlerini yük altındayken

Dosya Ekleri

• 22222.png
    22222.png
    110,1 KB · Görüntüleme: 3
1 Yıl oldu pcyi toplayalı sabah konu açıtım bende oradaki arkadaşlar uyardı çok sıcak çalışıyor işlemcin diye,termal macunu 1 hafta önce yeniledim kaliteli macun kullandım ancak işlemci stres testinde 90 derecelerin üstünde geziyor sıcaklık. Söküp Vatan bilgisayara vericem dediğiniz gibi bir gecikme olursa eğer hemen değiştiririm başka markayla. Bu arada aşağıya ekliyeyim sıcaklık değerlerini yük altındayken
core performance boost ayarın açıksa oda işlemciyi yüksek sıcaklıklara çıkartıyor.

Geri
Yukarı