R5 5600 bilgisayar ne kadar eder?

Arkadaşlar pazarlık payı da var ayrıca monitör boş bir monitör değil kaldı ki sıfır sayılır fiyat önerileriniz açıkçası garip geldi. 10-12? Ben ütopyada kalmışım sanırım.

Karar senin. Sıfır 4060'lı sisteme adam 20 vereceğine neden senin ikinci el 1660 Super'li sistemine 20 versin. Dediğimiz gibi maksimum o fiyata gider başka satamazsın.

Arkadaşlar pazarlık payıda var ayrıca monitör boş bi monitör değil kaldıki sıfır sayılır fiyat önerileriniz açıkcası garip geldi. 10-12? Ben ütopyada kalmışım sanırım.
Emir ben sadece kasa olarak dedim monitörü görmedim fiyata onu dahil etmedim görmediğini yazdım hatta okumadın herhalde

Kusura bakma monitörü görmemişim sadece kasa olarak dedim

https://shbd.io/s/pkWaU6PT al bak
15 binede var
Giriş düzeyi a520 anakart, dandik bir PSU, Kingston diye kandırılmış Xfury ssd. Sistemde bir tek 4060 düzgün.

S
Arkadaşlar pazarlık payıda var ayrıca monitör boş bi monitör değil kaldıki sıfır sayılır fiyat önerileriniz açıkcası garip geldi. 10-12? Ben ütopyada kalmışım sanırım.
Sen bakma ona, zırvalıyor. Sadece monitörün ortalama 4e gider. Sistem bileşenlerin de fena değil. Set halinde 15-16yı görürsün. 20 etmez ancak.

Giriş düzeyi a520 anakart, dandik bir PSU, Kingston diye kandırılmış Xfury ssd. Sistemde bir tek 4060 düzgün.

S

Sen bakma ona, zırvalıyor. Sadece monitörün ortalama 4e gider. Sistem bileşenlerin de fena değil. Set halinde 15-16yı görürsün. 20 etmez ancak.
Biz ne diyoruz zaten kasa 10-12 gider diyoruz sende zırvalıyorlar diyosun önce yazılanları oku ondan sonra cevap ver

Tamam monitörle ederi anlaşılan 15k civarlarıda arkadaşlar şu öneriyi hala aklım almadı. Monitör + Kasa 20k ya rakip olarak öneriniz sıfır sadece kasa 4060 oldu. Onunda harcı bir monitör aldığın zaman fiyat 30k ya yaklaştı. Fiyat önerileriniz için teşekkürlerde bazı önerileri aklım almadı.

Tamam monitörle ederi anlaşılan 15k civarlarıda arkadaşlar şu öneriyi hala aklım almadı. Monitör + Kasa 20k ya rakip olarak öneriniz sıfır sadece kasa 4060 oldu. Onunda harcı bir monitör aldığın zaman fiyat 30k ya yaklaştı. Fiyat önerileriniz için teşekkürlerde bazı önerileri aklım almadı.
30k ya 4060ti sistem ve monitör alırsınız hocam yada 30k ya sadece 4070 li sistem

Onu diyorum bende işte. 20k olan sisteme 15k ederi var demek yerine insanlar onu alacağıma bunu alırım dedi. Üstelik fiyat olarak aynı segment olsa eyvallah diyeceğim.

Ben hala sorun ne anlamadım. Fiyat verirken tabii ki diğer sistemlere gore karsilastirma yapip vereceğiz. 20 civarina 4060 sistem alirsiniz. Biraz düşerseniz 16 civarına 3060'li alirsiniz. Sizin sisteminize göre de karsilastirma yapip fiyat verdik. 20'ye satmaniz da hala imkansiz. 15 olabilir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı