R5 5600 için ekran kartı önerisi

Şimdilik ikinci el gibi görünüyor maksat işimi görsün sistem açılsın: )

1060 Ti al diyor birkaç kişi aynı oranda diğer seçenekde 1050 Ti. Çok kararsız kaldım cidden ikisi arasında

İdareten alacaksanız 1050 Ti alabilirsiniz işinizi görür onun dışında sisteminiz güzel ileride sadece ekran kartını yükseltirsiniz.

şimdilik ikinci el gibi görünüyor maksat işimi görsün sistem açılsın : )

1060ti al diyor bir kaç kişi aynı oranda diğer seçenekde 1050ti. . . çok kararsız kaldım cidden ikisi arasında

Gerek yok oynadığın oyunlarda 1050 ti fazlasıyla yeterli. Dediğim gibi daha yüksek grafikli oyun oynamayı düşünüyorsan da rx 6600 al 1080p ultrada bir süre oynatır ilerleyen dönemlerde de orta ayarlarda 3-4 yıl götürebilecek bir kart.

İşlemciden yana değil ekran kartından yana darboğaz olur mu demiştim

İşlemci ekran kartından bir güç talep etmez çalışırken ekran kartı güç talep eder. 1050ti ile 40 fps aldığın oyundan 4070 ile 300 fps alırsan bu darboğaz olmaz verdiğin paranın karşılığı olur. :D

İdareten alacaksanız 1050 Ti alabilirsiniz işinizi görür onun dışında sisteminiz güzel ileride sadece ekran kartını yükseltirsiniz.
Teşekkür ederim. sistemi kime göstersem orasına burası kötü darboğaz vs. vs. bir çok şey söylüyordu kimseden yardım almadan tamamen kafama göre topladım. teşekkür ederim : ))

Gerek yok oynadığın oyunlarda 1050 ti fazlasıyla yeterli. Dediğim gibi daha yüksek grafikli oyun oynamayı düşünüyorsan da rx 6600 al 1080p ultrada bir süre oynatır ilerleyen dönemlerde de orta ayarlarda 3-4 yıl götürebilecek bir kart.
Teşekkür Ederim 1060 veyahut 1050ti alacağım bakayım : ))

Teşekkür ederim. Sistemi kime göstersem orasına burası kötü darboğaz vs. vs. Birçok şey söylüyordu kimseden yardım almadan tamamen kafama göre topladım. Teşekkür ederim: ))

Teşekkür Ederim 1060 veyahut 1050 Ti alacağım bakayım: ))

3-4K'yı bunlara verrmeyin, en fazla 2.5 1060'a, 1.5 1050 Ti'a verin ki ona da o verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı