R5 5600 ve Dark Freezer X123 için MX-4 almaya gerek var mı?

shollessu

Centipat
Daha fazla  
İşlemci
R5 5600
Merhaba. Geçen aylarda R5 5600 için Dark Freezer X123 satın almıştım. Soğutmanın yanında gelen Dark'ın bir termal macununu kullandım. Yükte 70 derece oluyor işlemci, bana biraz yüksek gibi geldi acaba MX-4 satın alsam soğutmada daha iyi performans verir mi yoksa boşa masraf mı olur?

Merhaba. Geçen aylarda R5 5600 için Dark Freezer X123 satın almıştım. Soğutmanın yanında gelen Dark'ın bir termal macununu kullandım. Yükte 70 derece oluyor işlemci, bana biraz yüksek gibi geldi acaba MX-4 satın alsam soğutmada daha iyi performans verir mi yoksa boşa masraf mı olur?
70 derece gayet iyi.

İsraf olur. MX-4 zaten pek alınabilir bir macun değil artık çok daha iyi alternatifleri var, ayrıca termal macunların etkisi kalite farkı çok uç olursa belli oluyor. Dark'ın verdiği macun ile MX-4 arasında uçurum olmaz. Kaldı ki 70 derece gayet ideal.

Bir ara önerenlerin dilinden düşmeyen macun için şimdi çöp deniyor... Şaşırdım.
Şu an "bir ara" değil, ürünlerin fiyatları değişiyor ve yeni ürünler çıkıyor. Zamanla önerilerin değişmesi normal bir şey.

Bir ara önerenlerin dilinden düşmeyen macun için şimdi çöp deniyor... Şaşırdım.

Trendyol, N11 gibi sitelerde ürünü adam gibi kullanmadan "kargo hızlı geldi 5 yıldız verdim" diyen tipler olur ya, o hesap. Birisi över kalan herkes 2 günlük kullanımdan ya da sırf duyduğu için aynısını tekrar eder.

Hani ben de o trene atlayıp orijinal MX-4 aldım 4 uygulamanın 3 tanesinde pump-out yaptı.

Öneriler değişebilir. Macun kalitesi aynıdır sanırım. Bir anda adının çöpe çıkması şaşırttı sadece.
Konu sahibinin aklında soru işareti kalmaması için bazı şeyler abartılıyor bazen :D

Geri
Yukarı