R5 5600X mi R5 5600 mü?

Amazon'un iade konusunda sorun olmadığı için Amazon'dan almayı düşünüyorum. İki işlemci arasında da 511 lira fark var ürünü kutulu sıfır ürün olarak almayı düşünüyorum. İkisi de aynı satıcı.
Anakartim Gigabyte B450M S2H.

Eğer stok fanla kullanacaksınız yetmez, soğutucunuz yoksa kutusuz 5600 + soğutucu alın.

Sırf kutusu için 1K fark verme. İşlemciyle gelen fan bir işe yaramaz zaten. Tray olarak al işlemciyi.

+

Bu şekilde alın.
Şu linktekini işlemciyi ve bunu alın. Burst Assassin'e o kadar para vermeyin bana kalırsa.
Kasanız nedir?

Şu linktekini işlemciyi ve bunu alın. Burst Assassin'e o kadar para vermeyin bana kalırsa.
Kasanız nedir?
Ranker cygnus

Sırf kutusu için 1K fark verme. İşlemciyle gelen fan bir işe yaramaz zaten. Tray olarak al işlemciyi.

Tray almak ne kadar mantıklı bilemedim bazı yorumlara vs bakıyorum sıkıntı yaşayan çok pinleri vs yamuk gelen o yüzden sıfır kutu almak istedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-10-16-46-33-490_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-10-16-46-33-490_com.android.chrome.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 7
Ranker cygnus

Tray almak ne kadar mantıklı bilemedim bazı yorumlara vs bakıyorum sıkıntı yaşayan çok pinleri vs yamuk gelen o yüzden sıfır kutu almak istedim.
Amazon'dan sıkıntı çıkacağını sanmam. Kutu için o kadar para vermenize gerek yok. Attığım X127'de hem işinizi görür hemde kasaya sığar F/P oranı bu bütçede en fazla olan soğutucu diyebilirim kendisine.

Bütçeniz nedir soğutucu için?

Geri
Yukarı