R5 5600X RTX 3060 sistem alınır mı?

Bu sisteme RAM biraz fazla mı olmuş? Sistemin fiyatı ney?
3600 manat. Ve bilmiyom sistem nasil toplanilir felan.
Hazır sistem sanıldığı için olabilir. Galiba arkadaş parçaları kendi toplamış. :)
Yok aga bir tane dostum topladi pc ve pc toplamakdan birşey anlamiyom hatta dediyiniz şeyler toxiclik olsun diye demiyom anlamiyom cidden dediklerinizden

Teşekkür ederim ama birşey demek istiyom ram yeterli diyilmi 32 ram 🤔

3600 manat. Ve bilmiyom sistem nasil toplanilir felan.

Yok aga bir tane dostum topladi pc ve pc toplamakdan birşey anlamiyom hatta dediyiniz şeyler toxiclik olsun diye demiyom anlamiyom cidden dediklerinizden
Sistemin bazı parçaları değişmesi gerekiyor. Birbirine uymayan ve gereksiz güçte parçalar var.

Teşekkür ederim ama birşey demek istiyom ram yeterli diyilmi 32 ram 🤔
32 GB RAM bu devirde gayet yeterli. Sorun şu ki RAM'leriniz anakartınızla uyuşmuyor. Sistemi böyle alıp çalıştırmayı denerseniz RAM hatası verir.

Sistemin bazı parçaları değişmesi gerekiyor. Birbirine uymayan ve gereksiz güçte parçalar var.
Bana tam olarak sıralaya bilirmisiniz. hangileri deyiştirilmeli hangileri deyişdirilmemeli? Cevaplarsaniz teşekkürler ve benim istedim pc elden ring 60 fps stabil calişdiracak iyi ve beni götüre bilecek bir pc lazim

32 GB RAM bu devirde gayet yeterli. Sorun şu ki RAM'leriniz anakartınız uyuşmuyor. Sistemi böyle alıp çalıştırmayı denerseniz RAM hatası verir.
Tamam teşekkür ederim

Bana tam olarak sıralayabilir misiniz? Hangileri değiştirilmeli hangileri deyişdirilmemeli? Cevaplarsaniz teşekkürler ve benim istedim PC Elden Ring 60 FPS stabil calişdiracak iyi ve beni götüre bilecek bir PC lazim

Tamam teşekkür ederim

Bütçe söyleyin yeterli.

Geri
Yukarı