R5 7600X işlemciye soğutucu önerisi

Yekta Bey

Picopat
Yer
Malatya
Merhaba hocalarım, iyi akşamlar. İşlemcim için kule tipi veya sıvı fark etmez soğutucu arıyorum. Fiyatına göre en iyi performansı veren soğutucu önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca termal macun da önerirseniz harika olur. Şimdiden teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe yok hocam işlemcimi soğutsun ama en ucuzu olsun o şekil :D pek bir bilgim yok fiyatlar konusunda.

Ucuz ama performanslı olarak derseniz bu var, daha aşağısı iyi olmaz. İçinden termal macun çıkıyor. Daha fazla veririm falan derseniz bu iyi olur.

Ucuz ama performanslı olarak derseniz bu var, daha aşağısı iyi olmaz. İçinden termal macun çıkıyor.

İçindeki termal macun iyi midir sizce? Soğutur diyorsanız düşündüklerim içinde bu da vardı. Bir de bir üst modeli 224XT'de düşünüyorum.

Ucuz ama performanslı olarak derseniz bu var, daha aşağısı iyi olmaz. İçinden termal macun çıkıyor. Daha fazla veririm falan derseniz bu iyi olur.

İşlemci yük altında 65°yi geçer mi ilk önerinizde? Geçer diyorsanız 2.yi alacağım.

İçindeki termal macun iyi midir sizce? Soğutur diyorsanız düşündüklerim içinde bu da vardı. Bir de bir üst modeli 224XT'de düşünüyorum.
İçinden çıkan macun performans olarak başarılı bir macun. Ama soğutucu çok yeter mi tam emin olamıyorum. O işlemciye ben olsam attığım sıvı soğutmayı ya da Arctic Liquid Freezer düşünürdüm.

İşlemci yük altında 65°yi geçer mi ilk önerinizde? Geçer diyorsanız 2.yi alacağım.
Geçer diye düşünüyorum sıcaklıklarda tam bir şey söylemek zor.

Sıvı soğutmanın pompasında macun olur ama yine de öneri olarak buna bakabilirsiniz.

Evet doğru şimdi hatırladım termal macun sürülmüş şekilde geliyordu. Eğer iyi performans verirse yenisini almaya gerek yok. İyi midir çıkan?

Geri
Yukarı