R5 M330 Sistem Pardus 23 GNOME kaldırıyor mu?

PowerXitinia

Hectopat
Pek anlamam o yüzden sormak istedim sistem bu benim. Pardus sistem gereksinimleri aşağıdaki linkte.
1.PNG
2.PNG

Kaç GB RAM'in var?
Neden Pardus yüklemek istiyorsun?

Pek anlamam o yüzden sormak istedim sistem bu benim. Pardus sistem gereksinimleri aşağıdaki linkte.Eki Görüntüle 1981558Eki Görüntüle 1981559

8 GB RAM.
Yerli üretime destek.

@yytestyhand Komik olan ne?

Pardus kurumlara yönelik geliştirilen bir proje. Ev kullanıcısın kullanması veya geri dönüş sağlaması pek bir katkı sağlamayacaktır onlara çünkü hedef kitle ev kullanıcısı değil. Yarın bir gün ev kullanıcıları için bir sürümü çıkarsa geçmek isterseniz geçersiniz. Ama şimdilik geçmenizi önermem.

Onun yerine Pop!_OS! Veya Linux Mint daha güzel bir tercih olacaktır. Pop!_OS GNOME çatalı bir arayüzle geliyor ve birkaç kod ile rahatlıkla orijinal GNOME'a geçebiliyorsunuz. Aynı şekilde Linux Mint'te de birkaç kod ile rahatlıkla GNOME arayüzüne geçebilirsiniz.

Pardus kurumlara yönelik geliştirilen bir proje. Ev kullanıcısın kullanması veya geri dönüş sağlaması pek bir katkı sağlamayacaktır onlara çünkü hedef kitle ev kullanıcısı değil. Yarın bir gün ev kullanıcıları için bir sürümü çıkarsa geçmek isterseniz geçersiniz. Ama şimdilik geçmenizi önermem.

Onun yerine Pop!_OS! Veya Linux Mint daha güzel bir tercih olacaktır. Pop!_OS GNOME çatalı bir arayüzle geliyor ve birkaç kod ile rahatlıkla orijinal GNOME'a geçebiliyorsunuz. Aynı şekilde Linux Mint'te de birkaç kod ile rahatlıkla GNOME arayüzüne geçebilirsiniz.

Hafif bir Linux dağıtımı arıyorum.

Pardus kişisel kullanım için tasarlanmadı. İş odaklı bir dağıtım. Onun yerine Ubuntu kurun.
Ekran Alıntısı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı