Güliz

Decapat
Merhaba. 175 boy 58 kilo birine uygun rahat oyuncu koltuğu önerisi yapabilecek var mı? Kumaş olması tercihim sadece bir de 4000 TL altı olursa çok iyi olur fakat çok iyiyse limiti zorlayabilirim. Şimdi XPrime kullanıyorum fakat memnun değilim kolçakları kolay bozuldu ve bel desteği falan da ortopedik değil bu yüzden uzun süreli kullanımda rahatlığı 1. planda benim için. Biliyorum fazla başlık var bu konuyla ilgili fakat bir kadına yönelik bir koltuk aradığım için boy kilo belirterek tekrardan başlık açmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hawk Fab V4 kullanıyorum. Memnunum. Bel desteği de gayet rahat, öneririm.

180 boy 100 kiloyum. XDrive kasırga kullaniyorum, yaklaşık 6 ay oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Hawk Future bütçenizi aşmazsa öneririm. Aşarsa Fab V serisinden rengi hoşunuza gideni alabilirsiniz.

Hawk Fab V4 kullanıyorum. Memnunum. Bel desteği de gayet rahat, öneririm.

Benim de listemde bu var. Sadece uzun süreli kullanımda demirin batma olayını yaşayanlar olmuş. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

IKEA'dan MARKUS alabilirsiniz oyuncu koltuğu hastalığınız yoksa. Konfor anlamında daha iyi.

İlla oyuncu koltuğu olmasına gerek yok ama kolçakları ayarlanabilir olması da önemli tabii masam standart boyutlara göre 5 cm daha kısa çünkü bunu eklemeyi unuttum başta.

Hawk Future bütçenizi aşmazsa öneririm. Aşarsa Fab V serisinden rengi hoşunuza gideni alabilirsiniz.

Future serisi biraz daha büyük ve geniş sanırsam. Bu sebeple max kilo max boy limiti daha yüksek diye tahmin ediyorum. Tek farkları bu ise aradaki fiyat farkına değer mi sizce?

180 boy 100 kiloyum. XDrive kasırga kullaniyorum, yaklaşık 6 ay oldu ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Listeye aldım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı