Rainbow Six: Siege açtıktan sonra RTX 4060 sistem mavi ekran verdi

İşletim sistemi
Windows 11

ASTYMOUS

Zeptopat
Daha fazla  
Minidump Rapor Linki
https://dosya.co/uatyjdzluzst/050824-16343-01.dmp.html
RAM
Crucial 32GB (2x16GB) 5200MHz DDR5
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria 1TB m.2 NVME LSD10Z001TG8 5000/390
Ekran kartı
Palit RTX 4060 Dual OC 8GB 128Bit GDDR6
Anakart
Asus PRIME H610-E-CSM DDR5 1700P
İşlemci
İntel i5-13400f 2.5GHz 4.6GHz 20MB LGA1700P Tray
Bilgisayar boştayken Rainbow Six: Siege açtım 1-2 saniye sonra mavi ekran aldım hataya bakamadım.

@ASTYMOUS internetteki videolara bakarak yapabilirsin. Korkmana gerek yok.
öyle değil ya güncellemeyi biliyorum anlık kesilme elektirik kesilmesi falan

Herhangi Call of Duty oyunu yüklü mü sistemde?

BIOS'unuz eski, güncelleyin;

Eksik SYS dosyalarını onarın;

BattlEye yazılımını kaldırıp yeniden kurun.
sys dosyalarını düzelttim batleeye yeniden kurdum bios'u şimdi güncelliyorum

Son düzenleme:
BIOS'uda güncelledim SYS dosyalarını onardım BattlEye sil yükle yaptım Call of Duty sildim tamamdır teşekkürler iyi günler.

Bir şey soracağım benim anakartım ASUS Prime H610M-E-CSM fakat H610M-E olarak gözüküyor?

Son düzenleme:
BIOS'uda güncelledim SYS dosyalarını onardım BattlEye sil yükle yaptım Call of Duty sildim tamamdır teşekkürler iyi günler.

Bir şey soracağım benim anakartım ASUS Prime H610M-E-CSM fakat H610M-E olarak gözüküyor?

Bazı minidump dosyalarına, mavi ekran verilen cihazda bakılmazsa bu tür ufak hatalar ortaya çıkabiliyor; normaldir.

Bazı minidump dosyalarına, mavi ekran verilen cihazda bakılmazsa bu tür ufak hatalar ortaya çıkabiliyor; normaldir.
sistem bilgilerindede h610m-e gözüküyor bios dosyamın ismide öyleydi anlayamadım

Oyundayken bilgsayar dondu ve mavi ekran hatası aldım yine 2. kez oldu. dosya= Minidump Dosyası

Son düzenleme:
Sistem bilgilerindede H610M-E gözüküyor BIOS dosyamın ismide öyleydi anlayamadım.

Oyundayken bilgsayar dondu ve mavi ekran hatası aldım yine 2. kez oldu. Dosya= Minidump Dosyası

• Batteye kaynaklı hata var, kaldırın yazılımı veya onarın.
  • NVIDIA kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL sürümü yükle. Bu sürüm nedeniyle sıkça hata ile karşılaşıyorum, önceki WHQL sürümü kurun.

• Batteye kaynaklı hata var, kaldırın yazılımı veya onarın.
  • NVIDIA kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp WHQL sürümü yükle. Bu sürüm nedeniyle sıkça hata ile karşılaşıyorum, önceki WHQL sürümü kurun.

BattlEye nasıl onarabilirim sil güncelle olmuyor bir de WHQL sürümü nasıl bulabilirim?

Geri
Yukarı