Sürprizbozan Rainbow Six: Siege Y9S1 operatör adı ve özelliği sızdırıldı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Önceden paylaştığım "Türk operatör" haberi tamamen çöp olmuş durumda. Sızdırılan bilgi Y7'nin başında planlanan erken aşamaymış ve değiştirilmiş. RIP...

Y9S1'de Harry abimizi vuran Deimos oyuna geliyor. Deimos bir saldırı operatörü ve özelliğinin adı "Death Mark". Adından ilerlersek galiba gene roamer avcısı bir opertör geliyor.

Son olarak Y9S1'de yapılacak Ranked değişiklikleri ile artık Ranked oynamak için 65 seviye olmanız, savunma ve saldırıdan onar operatöre sahip olmanız gerekiyor. Artık itibar seviyesi "Saygıdeğer" den düşük olanlar Ranked ve Standart modlarında kısıtlamalara sahip olacaklar. "İtibarsız" Ranked ve Standart'a giremezken, "Rahatsız Edici" itibar seviyesinde olanlar sadece Ranked giremeyecek.

Türk operatörden ümidimi keseli çok oldu fakat şu anda yapılan sızıntılar sadece genel birkaç değişiklik ve Y9S1 için geçerli diye biliyorum. Turnuvada panel açıklanınca belki diğer sezonlarda görebiliriz.

Şu ranked seviyesi 100 bile olabilir. Sevindim habere, Türk ajan zaten beklemiyordum. Deimos’un hikayesini daha çok görmek isterim, ilgi çekici.

65 seviye ne! Oyunu önceden bıraktım ama çok yüksek değil mi dereceli için?
Eskiden de 50ydi hocam pek bir şey değişmedi. 50 seviye gerçekten çok kötü, adamlar oyunu bilmiyor aha ranked açıldı diyip ranked giriyorlar. Solo giren adam için eziyet, özellikle sezon başında.

Bu güncellemeyle alakalı sıkıntılı bulduğum tek konu itibar seviyesi düşük tüm toksik ve çöp oyuncuların quick matche doluşacağı. Başka cezalar düşünülebilirdi belki.

Geri
Yukarı