Rampage DRIVE RS+ direksiyon seti nasıldır?

Mehmet Demirr

Kilopat
Daha fazla  
G29 daha mantıklı değil mi?

G29 daha mantıklı değil mi?
9k TL mi ne? Asla alınmaz. Önceki setlerinden biliyoruz ne kaliteli setler çıkardıklarını. O paraya sıfır G29 veya 2. thrust Master T150 alırınır.
Ben aslında başlığı bu set yeni mi çıktı diye sormuştum ama başlık değiştirilmiş. Daha önce görmediğim için merak edip sordum. Rampage kalitesi de zaten biliniyor nasıl olduğu.

Ben aslında başlığı bu set yeni mi çıktı diye sormuştum ama başlık değiştirilmiş. Daha önce görmediğim için merak edip sordum. Rampage kalitesi de zaten biliniyor nasıl olduğu.

Evet bu set yeni çıktı ancak pek bilinmiyor. Pnx V10 da bu şekilde olmuştu çoğu insan pnx marka direksiyon setini bilmez.

hiç danışmadan etmeden bilmeden rs+ direksiyon setini aldım çok rahat ve güzel ancak driversi yok bazı oyunlar için uğraştırıyor o yüzden çok puan kırıyorum

1ay önce rs+ direksiyon setini aldım çok hoşuma gitti fakat driver sürücüsü olmaması çoğu oyunda problem oluyor oynanmıyor tek oynanan oyun ets diğer oyunlar için çözümü varsa bile bilmiyorum

Son düzenleme:
Hiç danışmadan etmeden bilmeden RS+ direksiyon setini aldım çok rahat ve güzel ancak driversi yok bazı oyunlar için uğraştırıyor o yüzden çok puan kırıyorum.

1ay önce RS+ direksiyon setini aldım çok hoşuma gitti fakat driver sürücüsü olmaması çoğu oyunda problem oluyor oynanmıyor tek oynanan oyun ETS diğer oyunlar için çözümü varsa bile bilmiyorum.

Merhaba hocam halen kullanmaya devam ediyor musunuz? Setten memnun musunuz +ları ve -leri nedir belirtebilir misiniz?
Bende almayı düşünüyorum ve almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilir. Teşekkürler.

Merhaba hocam halen kullanmaya devam ediyor musunuz? Setten memnun musunuz +ları ve -leri nedir belirtebilir misiniz?
Bende almayı düşünüyorum ve almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olabilir. Teşekkürler.
merhaba hocam halen kullanıyorum.
+ - çok iyi kullanışlı fakat driver’i olmadığından ets2 hariç diğer oyunlarda driver’i olmadığından ayarlamak çok zor ö yüzden hiç tavsiye etmiyorum. aynı fiyata logitech marka alıp baş ağrısı çekmeden kullanabilirsin. ve aldığıma gerçekten pişmanım ekipmanı satamıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı