Rampage Drop Plus incelemesi

Arkadaşlar 4 senelik Logitech G430 kulaklığından Drop Plus'a geçiş yaptim. Şu ana kadar olan 8 saatlik deneyimlerimi aktariyim.
Valorant'ta Drop Plus'ta çok fazla rüzgar sesi geliyor ve baş ağrısı yapiyor. Oyunun ortalarında kulaklığı değiştirdim.(Sesi kıstığımda ise anlaşılmıyor.)
LoL'de sesler sanki G430'a göre boğuk.
CS:GO'da aynı şekil.
Yani şu ana kadar fark ettiğim oyunlarda ne kadar eski olsa da G430 öndeydi. Sizce drop Plus'ta hata olma ihtimali var mı?
Biliyorum Rampage önerilmiyor fakat aynı şekilde önerenlerde var şansımı deneyeyim dedim. Olmazsa 1-2 gün daha kullanıp hala kötü geliyorsa iade talebinde bulunacağim.

Rampage'in klavye ve mouselarını beğensem de kulaklıklarından nefret ediyorum. 2-3 gün daha kullanayım demeyin bazı satıcılar iade konusunda zorluk çıkartabiliyor eğer edecekseniz hemen iade edin.

R36 drop modelinde ses karşıya gidiyordu, bunda da bu sorun var mı?

Hayır o sorun yok.

Rampage'in klavye ve mouselarını beğensem de kulaklıklarından nefret ediyorum. 2-3 gün daha kullanayım demeyin bazı satıcılar iade konusunda zorluk çıkartabiliyor eğer edecekseniz hemen iade edin.

Dediğiniz gibi Trendyol'dan iade talebi oluşturdum yarın Sürat Kargo'yu arayip teslim edeceğim.

Sesin boğuk gelmesinin nedeni G430'un bass yönünden daha zayıf olması. Muhtemelen Drop Plus kendini oyunda değil de müzik dinlerken daha çok belli edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı