Rampage Miracle X6 kulaklığın mikrofonu nefesin sesini çok fazla alıyor

Arkadaşlar bugün Rampage Miracle X6 kulaklık geldi.
Kulaklığın kutusu çok hasar almamış da ufak yerlerden yırtılmış veya buruşmuş. Kulaklığı taktığımda ses iyi geliyordu ancak mikrofon için aynı şeyi diyemeyeceğim.
Mikrofonu çok uzak tutmak zorundayım. Yakın tutunca aşırı fena üfleme sesi geliyor ki üflemiyorum da, nefes alma seslerim çok gürültülü geliyor.
Kablosu örgü şeklinde geldi, bunu sevdim. Ancak kulaklık resimdeki kadar büyük değil, ben gene biraz kaba bir şey beklerdim. Bu çok dandik gibi duruyor.
Sizce iade etmeli miyim? 518 TL'ye satın aldım.
Önceden Galax sonar 01 aldım ancak 2 gün sonra mikrofonu çalışmamaya başlamıştı. Arkadaşlarım Rampage önerince almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'un neydi senin? Hesap çalınmış olabilir, bana Steam bakiye linki attılarda
Sen parayı biriktir mümkünse eğer acil lazım değilse H2002p al.

Son düzenleme:
Discord'un neydi senin? Hesap çalınmış olabilir, bana Steam bakiye linki attılarda
Sen parayı biriktir mümkünse eğer acil lazım değilse H2002p al.
Evet dün açtığım konuya bakabilirsin. Hesaptan herkese steam kodu gönderildi. Çalınmadı ama virüs gibi bir şey girdi sanırım.
Şuan rüzgar sesi çok sorun ediyor iade etsem mi bilemedim uzak tutunca sıkıntı olmuyor ama.

Evet dün açtığım konuya bakabilirsin. Hesaptan herkese Steam kodu gönderildi. Çalınmadı ama virüs gibi bir şey girdi sanırım.
Şu an rüzgar sesi çok sorun ediyor iade etsem mi bilemedim uzak tutunca sıkıntı olmuyor ama.

Geçmiş olsun kardeşim. SteelSeries GG içinden sonar da mikrofon için özel ayarlar var denesene bir oradaki özellikler oynayarak rüzgar sesi devam edecek mi diye.
Malwarebytes indir de ayarlardan rootkit de tarat diye seçenek var onu da ekle tarama yap yapmadıysan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı