Rampage SG-R602 FIFA 23 ayarlar kaydolmuyor

Neo00009

Femtopat
Daha fazla  
Rampage SG-R602 oyun kolunu bilgisayarıma takıp FIFA 23'e giriyorum ama kolun ayarları yapılmıyor. Mesela bir ayar yapıyorum kaydediyorum kaydolmuyor. Driver yükledim onda da hata veriyor, acil yardım.

Öncelikle oyunu kapatın. Tekrar açın. Oyuna ilk girişte herhangi bir tuşa bas yazan kısmı klavye ile değil kol ile geçin.
Kol ayarlarını böyle yapın ve deneyin.

Öncelikle oyunu kapatın. Tekrar açın. Oyuna ilk girişte herhangi bir tuşa bas yazan kısmı klavye ile değil kol ile geçin.
Kol ayarlarını böyle yapın ve deneyin.
zaten öyle yapıyorum hocam ama mesela pesde x ile basıyoruz ya işte bunda o ile ilerleyebiliyorum ayarlar bayağı bi değişik ayarlanmıyor

Pes ayarlamasında ayarlamak istediğin tuş simgesine bastıktan sonra koldaki tuşa basıyorsun.
FC'de bundan daha farklı.
Atıyorum "O" tuşu şutta default olarak ayarlı. "O" tuşunu alıp orta açmaya getiriyorsun seçerek.

Son düzenleme:
Pes ayarlamasında ayarlamak istediğin tuş simgesine bastıktan sonra koldaki tuşa basıyorsun.
Atıyorum "o" tuşu şutta default olarak ayarlı. "o" tuşunu alıp şuta getiriyorsun seçerek.

Dediğiniz gibi yapıyorum işte demek istediiğim de tam olarak bu yaptığım ayarlar oyunda olmuyor.

Atıyorum "o" tuşu şutta default olarak ayarlı. "o" tuşunu alıp şuta getiriyorsun seçerek.

Hatta hocam size şöyle açıklayayım "X" tuşunu "o" tuşu olarak algılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun koldan olduğunu zannetmiyorum.
Bir ayarı eksik yapıyor olabilirsiniz eğer FC'ye aşina değilseniz.
Ya da oyunda bug olmuş olabilir.
İsterseniz EA App üzerinden oyunu repair ederek tekrar deneyin.

Sorunun koldan olduğunu zannetmiyorum.
Bir ayarı eksik yapıyor olabilirsiniz eğer FC'ye aşina değilseniz.
Ya da oyunda bug olmuş olabilir.
İsterseniz EA App üzerinden oyunu repair ederek tekrar deneyin.

Evet kolda sorun yok çünkü FIFA 17 girdiğimde resmen PES ayarları ile oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı