Rampage SG-R602 FIFA 23 ayarlar kaydolmuyor

Neo00009

Femtopat
Daha fazla  
Rampage SG-R602 oyun kolunu bilgisayarıma takıp FIFA 23'e giriyorum ama kolun ayarları yapılmıyor. Mesela bir ayar yapıyorum kaydediyorum kaydolmuyor. Driver yükledim onda da hata veriyor, acil yardım.

Sorunun koldan olduğunu zannetmiyorum.
Bir ayarı eksik yapıyor olabilirsiniz eğer FC'ye aşina değilseniz.
Ya da oyunda bug olmuş olabilir.
İsterseniz EA App üzerinden oyunu repair ederek tekrar deneyin.

Hocam oyunum crack EA App üzerine alabilir miyim?

Başka kolla deneme şansınız oldu mu?

Evet, abimin kolu ile denedim abimin kolunda ayarlama yapabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garip. Gerçekten çok garip.
Steam üzerinden oyun kumandası olarak ayarlayıp deneyin o halde.
Biraz meşakatli ayarı var. Kol ayarlarını yaptıktan sonra EA App'i Steam dışı oyun olarak eklemeniz gerekiyor. (FC24'ü değil EA App'i)
Oyunu Steam'deki kısa yol üzerinden EA App'e girerek açın.
Daha sonra tekrar deneyin isterseniz.

Garip. Gerçekten çok garip.
Steam üzerinden oyun kumandası olarak ayarlayıp deneyin o halde.
Biraz meşakatli ayarı var. Kol ayarlarını yaptıktan sonra EA App'i Steam dışı oyun olarak eklemeniz gerekiyor. (FC24'ü değil EA App'i)
Oyunu Steam'deki kısa yol üzerinden EA App'e girerek açın.
Daha sonra tekrar deneyin isterseniz.
Steam'den kol ayarlarını nasıl yapacağım?

Steam'den kol ayarlarını nasıl yapacağım?

Ayarları bire bir aynı yap.
Xbox Genişletilmiş Özellik Desteği Sürücüsünü yükle/kaldır olarak deneme yanılma yapabilirsin. Koldan kola farklılık gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ho

X360 diye bir uygulama vardı ben FIFA 2023'ü onunla oynuyorum sıkıntı yaşamadım. Deneyebilirsin.

Hocam 64 Bit olanı yükledim fakat uygulamaya girdikten 1-2 saniye sonra atıyor ve işin garip tarafı bilgisayarım 64 Bit. 32 Bit olanıda var onda da nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Ayarları bire bir aynı yap.
Xbox genişletilmiş özellik desteği sürücüsünü yükle/kaldır olarak deneme yanılma yapabilirsin. Koldan kola farklılık gösteriyor.

Hocam benim oyunum FC24 değil FIFA 23.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 64 Bit olanı yükledim fakat uygulamaya girdikten 1-2 saniye sonra atıyor ve işin garip tarafı bilgisayarım 64 Bit. 32 Bit olanıda var onda da nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Bende çok sorun yaşadım çalıştırırken ama öncelikle "add" seçeneğini seçerek kolu okutup tektek tuşları atadım öyle çalıştırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı