Rampage SG-R602 FIFA 23 ayarlar kaydolmuyor

Neo00009

Femtopat
Daha fazla  
Rampage SG-R602 oyun kolunu bilgisayarıma takıp FIFA 23'e giriyorum ama kolun ayarları yapılmıyor. Mesela bir ayar yapıyorum kaydediyorum kaydolmuyor. Driver yükledim onda da hata veriyor, acil yardım.

@Mami2020 arkadaşımızın önerisini dene bir de istersen bu karışık ayarlara geçmeden önce.
Basit yoldan çözebilirsin belki de.

Hocam üst.

Bende çok sorun yaşadım çalıştırırken ama öncelikle "add" seçeneğini seçerek kolu okutup tektek tuşları atadım öyle çalıştırdım.

Fark etmiyor hocam menüler aynı. Oyun motoru aynı. Sadece oynanış mekanikleri değişik. Update versiyon gibi düşün.
Sen diğer arkadaşımızın önerisini bir dene istersen.

Hocam az önce 64 Bit sürümüne girdim ve garip bir şekilde atmadı daha dün atıyordu ben yapıp bildireceğim buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
DS4'ü deneyin birde isterseniz hocam.

Step 1'i kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat
Daha sonra kolu tanıyacak sistem.
İnce ayarlar için youtube'da bir gezin istersen.

1715471323420.png

Maalesef hocam. Kolu taktığımda uygulamadan atıyor.

Siz acaba hangi sürümü kullandınız?

Aynı sürüm ama senin sorun büyük ihtimalle bende de var ama bende oyundan atmıyor. Takınca her şey kilitleniyordu klavye, mouse oyundan falan atıyordu. Sonra add yerinden kolun tanımlarını kaldırdım tekrar tanıttırdım nasıl olduysa düzeldi kilitlenme anlık oluyor ama oyundan atma yok oynatıyor.

Aynı sürüm ama senin sorun büyük ihtimalle bende de var ama bende oyundan atmıyor. Takınca her şey kilitleniyordu klavye, mouse oyundan falan atıyordu. Sonra add yerinden kolun tanımlarını kaldırdım tekrar tanıttırdım nasıl olduysa düzeldi kilitlenme anlık oluyor ama oyundan atma yok oynatıyor.

Oyundan atmıyor X360CE'den atıyor hocam.

DS4'ü deneyin bir de isterseniz hocam.

Step 1'i kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat.
Daha sonra kolu tanıyacak sistem.
İnce ayarlar için YouTube'da bir gezin istersen.

Eki Görüntüle 2193457

Yükledim nasıl kuracağım?

Oyundan atmıyor X360CE'den atıyor hocam.

Harbiden aynı sorun ya. :D Kilitlenip kendi kendini kapatıyordu uygulama. Ama nasıl olduysa bir şeyler yaparken çözdüm. Aynı add kısmından kaldırıp tekrar ekledim.

Harbiden aynı sorun ya. :D kilitlenip kendi kendini kapatıyordu uygulama. Ama nasıl olduysa bir şeyler yaparken çözdüm. Aynı add kısmından kaldırıp tekrar ekledim.

Bilgisayarı resetleyip tekrar dene dediklerimi kaldırma ekleme falan olmazsa başka uygulama dene artık yapacak bir şey yok. Ama dediğim gibi ben de aynı şeyleri yaptım oynayabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı