Ranch Simulator açılmıyor

Restyw

Picopat
Daha fazla  
Yeni yükledim oyunu başlat deyince iki seçenek veriyor. Biri direkt oyna diğeri ise DX 11 ile oyna direkt oyna deyince ekran kartı güncel değil diyor görseldeki gibi.

wdaad.PNG

Onun dışında DX 11 ile açınca oyun açılmadan geri kapanıyor.
Bilgisyarımın kaldırdığını düşünüyorum ama yine de özellikleri:
i5 3470.
GTX 660 Ti.
8 GB RAM.

Yeni yükledim oyunu başlat deyince iki seçenek veriyor. Biri direkt oyna diğeri ise DX 11 ile oyna direkt oyna deyince ekran kartı güncel değil diyor görseldeki gibi.

Eki Görüntüle 2176738

i5 3470.
GTX 660 Ti.
8 GB RAM.

Kısaca ekran kartının sürücüsü yetersiz kalıyor ekran kartının sürücüsünü güncelle sorun direkt çözülür.

Eki Görüntüle 2176738

i5 3470.
GTX 660 Ti.
8 GB RAM.

O linke tıklayıp güncelleyin hocam.

Oyununuzun açılmamasının sebebi büyük ihtimalle ekran kartınızın DirectX 11'i desteklememesi. Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyip, oyunun ayarlarında DirectX sürümünü düşürerek deneyebilirsiniz.

Kısaca ekran kartının sürücüsü yetersiz kalıyor ekran kartının sürücüsünü güncelle sorun direkt çözülür.

O linke tıklayıp güncelleyin hocam.

Hocam ikisini de yaptım ama hala aynı ekran kartım DX12 desteklemediği için DX11 ile aç diyorum onda ekran gelmeden kendi kendine kapanıyor.

1. Araç çubuğundaki arama kutusuna DxDiag yazın. Ardından sonuç listesinden DxDiag öğesini seçin.
  2. DirectX tanılama aracı'nda sistem sekmesini seçin, ardından sistem bilgileri'nin altındaki DirectX sürümünü denetleyin.

Hocam bu şekilde yaparsanız daha iyi anlaşılır.
12 diyor hocam.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 7

Yeni konular

Geri
Yukarı