Razer Barracuda X 7.1 Wireless kulaklık 950TL!

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 14B

WTC

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, geçen gün İtopya'da R7 5800X işlemcinin indirimi için konu açmıştım. İndirim hala devam ediyor. Fakat gözüme bugün de wireless kulaklık takıldı. Piyasada 1.600TL'ye satılan Razer Barracuda X kulaklığı 950TL'den satılıyor. Kablosuz kulaklık arayanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir fırsat. Bu rakamlara kablosuz kulaklık artık bulunmuyor. Ürünün yorumlarına baktığım kadarı ile kullananlar gayet memnun. Ses kalitesi bayağı iyiymiş. Fakat mikrofonu biraz kötü diyorlar. Siz kendi rahatınıza bakın, cefasını karşısı çeksin :) Yani mikrofonun kristal gibi olmasının sizin için önemi yoksa, direkt alın geçin. Bir arkadaşım kullanıyor ve sesi fena gelmiyor. Çokta kötü denemez. Gayet güzel iş görüyor. Fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşlar için link bırakıyorum. İndirimin bitmesine 20 saat kadar kaldı. Aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mr.Bubbles Artık cidden aşırı fiyatlar. İtopya'da böyle büyük indirimler görünce sevindim. Fakat aslında normal olması gereken fiyatlar maalesef.

Büyük ihtimal dolar düşükken stok yapmışlar. Yılbaşı kampanyası adı altında yarı fiyatından müşteri toplamak için ucuza satıyorlar. Başka bir açıklaması olamaz çünkü. Diğer yerlere göre 700TL indirim söz konusu. Yani bu yüzden ihtiyacı olanların kaçırmaması gerekir. Bir daha böyle rakamlara inmez gibime geliyor.

İndirimi birkaç gün önce görüp almaya karar vermiştim ama kalitesi konusunda tam emin olamayınca ve genelde Arctis 1 gibi kötü bir kulaklıkla karşılaştırıldığını görünce vazgeçtim. Yani kulaklık hakkında net inceleme ve diğer kulaklıklar arasında sınıf olarak nereye konumlandığına dair pek bilgi yok.

@balikeat Siz benle aynı yatırımı yapmaya iyi alıştınız. Yapıştırın bir tane de bu kulaklıktan :D Dayanamadım fiyatı o kadar ucuz görünce deneme amaçlı aldım.

Bu arada 5600X'i 3900TL'den sattım. Satmak isterseniz aklınızda bulunsun fiyat. 5800X 1.100 TL'ye gelmiş oldu bana. Fena bir yatırım olmadı :)
İndirimi birkaç gün önce görüp almaya karar vermiştim ama kalitesi konusunda tam emin olamayınca ve genelde Arctis 1 gibi kötü bir kulaklıkla karşılaştırıldığını görünce vazgeçtim. Yani kulaklık hakkında net inceleme ve diğer kulaklıklar arasında sınıf olarak nereye konumlandığına dair pek bilgi yok.
Ses kalitesi olarak Arctis 5'ten kaliteli olduğunu arkadaşım onayladı. Çok daha yüksek ses seviyesi ve bass olduğunu söyledi. Kulaklığın en kötü özelliği sadece mikrofonunun çok iyi olmaması. Geri kalan konularda bayağı övülüyor. Hafiflik olarakta Arctis'ten hafifmiş. Şarjı 20 saat gidiyor ve birçok ürüne uyumlu (PS gibi).

Bu arada 5600X'i 3900TL'den sattım. Satmak isterseniz aklınızda bulunsun fiyat. 5800X 1.100 TL'ye gelmiş oldu bana. Fena bir yatırım olmadı :)
İtopya'da sıfırı 3900'e satılıyordu zaten. Pek indirimleri takip etmeyen bir arkadaşa satmışsınız demek ki.
Ses kalitesi olarak Arctis 5'ten kaliteli olduğunu arkadaşım onayladı. Çok daha yüksek ses seviyesi ve bass olduğunu söyledi. Kulaklığın en kötü özelliği sadece mikrofonunun çok iyi olmaması. Geri kalan konularda bayağı övülüyor. Hafiflik olarak da Arctis'ten hafifmiş. Şarjı 20 saat gidiyor ve birçok ürüne uyumlu (PS gibi).
Anladım hocam. Fiyat kablosuz için ama yine de Drop Plus'dan geçeceğim için kalite farkı yaratmayacağını düşünüyorum. Keşke biraz daha iyi modeller bu civarlara düşse.

@balikeat Siz benle aynı yatırımı yapmaya iyi alıştınız. Yapıştırın bir tane de bu kulaklıktan :D Dayanamadım fiyatı o kadar ucuz görünce deneme amaçlı aldım.

Ses kalitesi olarak Arctis 5'ten kaliteli olduğunu arkadaşım onayladı. Çok daha yüksek ses seviyesi ve bass olduğunu söyledi. Kulaklığın en kötü özelliği sadece mikrofonunun çok iyi olmaması. Geri kalan konularda bayağı övülüyor. Hafiflik olarakta Arctis'ten hafifmiş. Şarjı 20 saat gidiyor ve birçok ürüne uyumlu (PS gibi).
Aslında tamda kulaklık ihtiyacım vardı hocam düşünmüyor değilim.😃

İtopya'da sıfırı 3900'e satılıyordu zaten. Pek indirimleri takip etmeyen bir arkadaşa satmışsınız demek ki.
Benim de o fiyattan satıldığından haberim yoktu. Fakat MPK işlemci o. Fanı ve kutusu bulunmuyor. Benim sattığım şeklini 5.680 TL'den satıyor İtopya. Zaten neredeyse sıfır ve garantili işlemci veriyorum. Çokta önemli olacağını sanmam :)

Anladım hocam. Fiyat kablosuz için ama yine de Drop Plus'dan geçeceğim için kalite farkı yaratmayacağını düşünüyorum. Keşke biraz daha iyi modeller bu civarlara düşse.
Ben Arctis 5'ten geçeceğim. Sırf kablosuz olduğu için aldım. Kablo çilesi gerçekten çekilmiyor. Son zamanlarda çıldırmak üzereydim. Ucuza görünce dayanamadım. Belki bir şans verebilirsiniz. Veya denemek için Mediamarkt gibi yerlere bakabilirsiniz. Açık ürünler oluyor. Beğenirseniz, kampanya bitmeden sipariş geçersiniz.
Aslında tamda kulaklık ihtiyacım vardı hocam düşünmüyor değilim.😃
Ben böyle ürünleri bulup bulup, sizi gaza getirir aldırırım. Tek benden para çıkmasın. İçim rahatlıyor 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı