Çözüldü Razer Barracuda X PC'ye bağlanmıyor

• Konuyu başlatan WHT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
Yeni satın aldım. USB aracılığı ile Type-C girişini yaptım ancak bağlanmıyor. Mavi ışık yanıp sönüyor sadece. Ne yapmam lazım?

Çözüm: Kasanın önündeki USB portunda çalışmadı arkadakilere takınca düzeldi.

Son düzenleme:
Merhaba, iyi günler. Bir sorum olacak: Bu kulaklığı dün aldım. Başımı sağa sola çevirdiğimde ya da yatırdığımda kulaklığın sol tarafından tık tık sanki bir şey tam oturmamış gibi ses alıyorum hoparlör kısmından. Sizde de aynı sorun var mı? Ben mi taktım yoksa, merak ediyorum.

Merhaba, iyi günler. Bir sorum olacak: Bu kulaklığı dün aldım. Başımı sağa sola çevirdiğimde ya da yatırdığımda kulaklığın sol tarafından tık tık sanki bir şey tam oturmamış gibi ses alıyorum hoparlör kısmından. Sizde de aynı sorun var mı? Ben mi taktım yoksa, merak ediyorum.

Evet bende de var. Kulaklığın açma kapama tuşundan geliyor. Çok rahatsız ediyorsa kağıt falan sıkıştırabilir de ben şahsen kafayı çok oynatmıyorum.

Anladım çok teşekkür ederim

Şimdi ben de denedim oradan geliyormuş o zaman benim için bir sorun teşkil etmez kafayı yicektim az kalsın 😂 yardımcı olduğun için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı