Razer BlackShark V2 Special Edition vs Corsair HS80

Dothrar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Çok çeşitli oyunlar oynuyorum FPS, MOBA vs. Discord da arkadaşlarım ile sürekli iletişim halindeyim mikrofona önem veriyorum. BlackShark'ın çok fazla mikrofon testini bulamadım. Kısacası hem ses hem mikrofon olarak değerli yorum ve bilgilerinizi bekliyorum.

Çok çeşitli oyunlar oynuyorum FPS, MOBA vs. Discord da arkadaşlarım ile sürekli iletişim halindeyim mikrofona önem veriyorum. BlackShark'ın çok fazla mikrofon testini bulamadım. Kısacası hem ses hem mikrofon olarak değerli yorum ve bilgilerinizi bekliyorum.

BlackShark V2 kullanıcısı olarak mikrofonu gayet kaliteli öneririm.

O zaman Dolby Atmos açıp Razer kullanılsa daha mantıklı oluyor :)
Zaten iyi olan bir şeyi iyi yapar mı bilemedim.
Ne gibi şeylerde mesela? Malzeme kalitesinde HS80 önde derseniz gülmekten patlarım çünkü.
Rahatlık kişisel ama bence Corsair kafa büyük değilse daha rahat.Mikrofon açık ara Corsair.Ben Razerda sağ sol ses denge problemi yaşamıştım hala var mı bilmiyorum.Yazılımda da Razer batırmış en son girdiğimde kulaklığa EQ atayamıyordum.

Rahatlık kişisel ama bence Corsair kafa büyük değilse daha rahat.Mikrofon açık ara Corsair.Ben Razerda sağ sol ses denge problemi yaşamıştım hala var mı bilmiyorum.Yazılımda da Razer batırmış en son girdiğimde kulaklığa EQ atayamıyordum.
Bir tık kişisel problemlerinizi anlatmissiniz. Sadece oyun falan içinse V2 mikrofonu gayet yeterli. Ben denge sorununu yaşamadım. Yazılımı da basit kolayca EQ ayarı yapabildim.

Rahatlık kişisel ama bence Corsair kafa büyük değilse daha rahat. Mikrofon açık ara Corsair. Ben Razer'da sağ sol ses denge problemi yaşamıştım hala var mı bilmiyorum. Yazılımda da Razer batırmış en son girdiğimde kulaklığa EQ atayamıyordum.

EQ ayarları evet problem oldu ama oyun dışında güzel bir EQ sistemi değildi.
Razer'i kullanıyorum ve ses kasma olayı çok temiz çalışıyor noktasal herkesi duyuyorum, mikrofonuda güzel yeterli.
Dolby Atmos ile müzik performansında iyi oluyor yani ikisini birlikte alınması gerektiğini düşünüyorum.

Peki hyperx cloud 3 önerir misiniz ? Cloud 2 den daha kötü olduğunu söyleyenler var.Ayrıca Corsair Hs80 şuan 3500 tl civarında hatta geçiyor bile.

Geri
Yukarı