Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Randro

Femtopat
Daha fazla  
Bu kulaklığı almayı düşünüyorum ama jak girişli ondan dolayı biraz korkum var. Jak girişli kulaklıklarda ses kartı önemliymiş. B450 MK 2 anakarta sahibim. 2 bin-3 bin gibi bir bütçem var. Sizce ne almalıyım? Aslında SteelSeries istiyorum ama mikrofonlarına pek bakmadım araştırmadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı almayı düşünüyorum ama jak girişli ondan dolayı biraz korkum var. Jak girişli kulaklıklarda ses kartı önemliymiş. B450 mk 2 anakarta sahibim. 2 bin-3 bin gibi bir bütçem var. Sizce ne almalıyım? Aslında SteelSeries istiyorum ama mikrofonlarına pek bakmadım araştırmadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Jak girişi, USB girişi bunlara takılma, burada önemli olan kulaklığı seçebilmen o imkanı sağlıyorsa kulaklık ve ses kalitesi iyiyse zaten işini görecek.

Mikrofon kapatma tuşu falan var mı ses arttırma azaltma gibi.

Hocam kulaklığın beyaz modeli bende var şu an da aldığım fiyata göre daha iyi bir kulaklık yok fakat sana önerim jak girişli kulaklık alma.

Bana da HyperX Cloud Core onerdiler v2X yerine hocam.

Mikrofonunu yerden yere vurdular benim için de önemli olan tek oydu mecbur oradan buradan aldığım tavsiyelerle Razer v2X aldım fakat kulaklık anakart girişinde çalışmıyor mecbur ön panel girişinden kullanıyorum.

Mikrofonunu yerden yere vurdular benim için de önemli olan tek oydu mecbur oradan buradan aldığım tavsiyelerle Razer v2X aldım fakat kulaklık anakart girişinde çalışmıyor mecbur ön panel girişinden kullanıyorum.

Bana da ses kasma önemli aslında laptop Nitro 16 kullanıyorumda. İyi bir anakarttır herhalde sence ne alınabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı