Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Jakmış USB'miş bunlara takılmayın, kulaklığın eğer ses kalitesi iyi değilse ve Windows'tan kulaklığı seçemiyorsan, iyi ses alamazsın.
dostum zaten kullandığım kulaklık jak girişli razer blackshark v2x , anakartım h510m h bu anakartta kulaklık çalışmıyor o yüzden ön panelde kullanıyorum jak girişli kulaklık olduğu için bu tür sorunlar var o yüzden jak girişli kulaklık alınmasını önermiyorum.kulaklığa bir lafım yok sadece jak olduğu için sıkıntılı yoksa sesi mikrofonu iyi.

Dostum zaten kullandığım kulaklık jak girişli Razer BlackShark v2X, anakartım H510M h bu anakartta kulaklık çalışmıyor o yüzden ön panelde kullanıyorum jak girişli kulaklık olduğu için bu tür sorunlar var o yüzden jak girişli kulaklık alınmasını önermiyorum. Kulaklığa bir lafım yok sadece jak olduğu için sıkıntılı yoksa sesi mikrofonu iyi.

Tamam işte ön girişte olması lazım zaten, arkada kulaklığı seçemezsin. Anakartının ses yongası yeterli midir bilmiyorum denemen lazım. Yazacağım şekilde kulaklığı ayarlayıp bir dene, ilk öncelikle kulaklığı ses kartsız şekilde ön girişe tak. Sonrasında Windows'tan ses düzeyi karıştırıcı yerinden kulaklığı seç başka bir şeyi değil. O kısma dikkat et, 7.1 kapat yazılımından çıkış yap aktif olmasın. Windows'taki uzamsal seside kapalı tut. Eğer bu yazdıklarımla iyi olmazsa ses, son olarak kulaklığın geliştirmeler kısmından tek tek hepsini deyerek sesi en iyi hale getirmeye çalışacaksın, oyun içinde test ederek. Bir dene sonra yaz bana.

Tamam işte ön girişte olması lazım zaten, arkada kulaklığı seçemezsin. Anakartının ses yongası yeterli midir bilmiyorum denemen lazım. Yazacağım şekilde kulaklığı ayarlayıp bir dene, ilk öncelikle kulaklığı ses kartsız şekilde ön girişe tak. Sonrasında Windows'tan ses düzeyi karıştırıcı yerinden kulaklığı seç başka bir şeyi değil. O kısma dikkat et, 7.1 kapat yazılımından çıkış yap aktif olmasın. Windows'taki uzamsal seside kapalı tut. Eğer bu yazdıklarımla iyi olmazsa ses, son olarak kulaklığın geliştirmeler kısmından tek tek hepsini deyerek sesi en iyi hale getirmeye çalışacaksın, oyun içinde test ederek. Bir dene sonra yaz bana.

Hocam dediğin gibi yaptım mikrofondan cızırtı geliyor bütün sürücüleri sildim en baştan yükledim 7.1 kapalı Windows Sonic kapalı, ön panele takınca düzeliyor.

Hocam dediğin gibi yaptım mikrofondan cızırtı geliyor bütün sürücüleri sildim en baştan yükledim 7.1 kapalı Windows Sonic kapalı, ön panele takınca düzeliyor.

Ön panele takılı olacak, oyun içinde test ettin mi? Kulaklığın sesi nasıldı, yeterli gelmediyse geliştirmeler kısmındaki ayarları da tek tek dene.

Ön panele takılı olacak, oyun içinde test ettin mi? Kulaklığın sesi nasıldı, yeterli gelmediyse geliştirmeler kısmındaki ayarları da tek tek dene.
kulaklık çalışıyor sesler düzgün sadece mikrofon çalışmıyor cızırtı yapıyor internetten izlediğim videoları da denedim sonuç alamadım.

Geri
Yukarı