Razer BlackShark V2 X kulaklıkta mikrofondan ses boğuk ve cızırtılı geliyor

iErenVortex

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 9400F - ASUS Rog Strix GTX 1050 Ti - 8GB DDR4 2133 MHz Ram - 240GB SSD 300GB HDD
Merhaba arkadaşlar. Razer Blackshark V2X kulaklığımın son sürüm driverını indirdim anakartımın kendi sitesinden ancak mikrofon ayarlarında olan "Gürültü Tutma" ve "Akustik Eko İptali" ayarlarını açmama rağmen, ses boğuk, dipten ve cızırtılı geliyor. Kapatınca da daha da kötü geliyor.

Anlamıyorum, önceden böyle değildi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kusura bakmayın konu dışı yazıyorum, aynı kulaklığı kullanıyorum da uygulamasının adı ne?

Merhaba arkadaşlar. Razer BlackShark V2X kulaklığımın son sürüm driverını indirdim anakartımın kendi sitesinden ancak mikrofon ayarlarında olan "Gürültü Tutma" ve "Akustik Eko İptali" ayarlarını açmama rağmen, ses boğuk, dipten ve cızırtılı geliyor. Kapatınca da daha da kötü geliyor.

Anlamıyorum, önceden böyle değildi?

Hocam bende v2X aldım geldi mikrofon kullanılınca sol kulaktan cızırtı yapıyordu bayağı değişim için vatana verdim bakalım ne zaman gelecek 25Ocakta verdim

Hocam kusura bakmayın konu dışı yazıyorum, aynı kulaklığı kullanıyorum da uygulamasının adı ne?
Hocam hem kulaklığın kutusundan 7.1 driverını kurdum hem de anakartımın kendi sitesinde bulunan realtek driverını kurdum.

Hocam bende v2X aldım geldi mikrofon kullanılınca sol kulaktan cızırtı yapıyordu bayağı değişim için vatana verdim bakalım ne zaman gelecek 25Ocakta verdim
Hocam bende öyle değil indirdiğim realtek uygulamasından yaptım o mikrofon ayarlarını sonra ses kaydedicisinden sesimi kaydedip dinliyorum ses dipten boğuk ve cızırtılı geliyor acayip sinir bozucu gerçekten

Hocam bende v2X aldım geldi mikrofon kullanılınca sol kulaktan cızırtı yapıyordu bayağı değişim için vatana verdim bakalım ne zaman gelecek 25Ocakta verdim.

Hocam şimdi sana önerim şu olacak aynı sorunu bende yaşadım ve hemen aldığım yere götürdüm orada test ettiler bende baktım ve hiçbir sorun yoktu adamların test ettiği sistemin anakartı da güzel pahalı bir anakarttı zaten yani sorun sizin anakartınız da biraz eski kalmış olabilir yapacağınız en iyi şey satıp başka kulaklık almak gibi duruyor ben satıp indirimden HyperX Cloud 2 aldım memnunum onda bir sorun yok.

Hocam şimdi sana önerim şu olacak aynı sorunu bende yaşadım ve hemen aldığım yere götürdüm orada test ettiler bende baktım ve hiçbir sorun yoktu adamların test ettiği sistemin anakartı da güzel pahalı bir anakarttı zaten yani sorun sizin anakartınız da biraz eski kalmış olabilir yapacağınız en iyi şey satıp başka kulaklık almak gibi duruyor ben satıp indirimden HyperX Cloud 2 aldım memnunum onda bir sorun yok.
Hocam onun yerine ses kartı da alabilir. Mesela bilgisayarcılarda veya internette ucuza ses dönüştürücüsü veya ses kartları var güzel ses veriyorlar. Zamanında kullanmıştım.

Hocam onun yerine ses kartı da alabilir. Mesela bilgisayarcılarda veya internette ucuza ses dönüştürücüsü veya ses kartları var güzel ses veriyorlar. Zamanında kullanmıştım.

Sorun ses kartında da olabilir benim HyperX kulaklığında ayrı bir kumanda gibi bir şey var 7.1 açmak için. Sanırsam o ses kartı ondan sorun yok.

Sorun ses kartında da olabilir benim HyperX kulaklığında ayrı bir kumanda gibi bir şey var 7.1 açmak için. Sanırsam o ses kartı ondan sorun yok.
Hocam USB bağlantılı ise kendi ses kartı oluyor ve anakarttaki ses kartına gerek kalmıyor. Razer Blackshark V2X Jack girişli olduğu için anakart ses kartından yararlanıyor. Bu yüzden eski ve kötü anakartlarda kötü ses performansı veriyor.

Hocam USB bağlantılı ise kendi ses kartı oluyor ve anakarttaki ses kartına gerek kalmıyor. Razer BlackShark v2X jack girişli olduğu için anakart ses kartından yararlanıyor. Bu yüzden eski ve kötü anakartlarda kötü ses performansı veriyor.

V2X'in USB girişlisi de vardı bende onu almıştım zaten Sinerji bilgisayardan 1200 TL'ye indirimden yakalamıştım zaten 1 günde stok bitirdiler. USB olmasına rağmen o sorun bende de vardı bende bilmiyorum.

Hocam 3PC de denedim aynı sorun öyle bir sorun mu olurmuş anakarta bağlı cızırtı benim eski Windows 7 2009LAPTopta da öyle sorun yaşamadım halen kullanıyorum Starbucks'ta :D

V2X'in USB girişlisi de vardı bende onu almıştım zaten Sinerji bilgisayardan 1200 TL'ye indirimden yakalamıştım zaten 1 günde stok bitirdiler. USB olmasına rağmen o sorun bende de vardı bende bilmiyorum.

Ne zaman aldınız.

Geri
Yukarı